کدام روش بازاریابی برای کسب وکار من جواب می دهد؟

کدام روش بازاریابی برای کسب وکار من جواب می دهد؟ زارا: در ادامه شما را با روش بازاریابی برای انواع کسب وکار آشنا خواهیم کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، روش های بازاریابی امروزه نقش به سزایی در پیشبرد اهداف یک مجموعه دارند چونکه کمک می کنند تا بوسیله جذب مشتری، برند مجموعه بهتر و بیشتر شناخته شود. در همین راستا، روش های مختلفی ارائه شده است، اما این به این معنا نیست که همه روش ها برای یک سازمان می توانند مفید باشد.
درواقع این کار موجب می شود وقت و هزینه زیادی از شما به هدر برود. پس این سوال مطرح می شود که کدام روش بازاریابی برای کسب وکار من جواب می دهد. پاسخ ما «بازاریابی پیامکی» است که در این مقاله بیشتر بررسی خواهد شد.
شاید این تیتر کمی برایتان عجیب باشد، برای اینکه در مقدمه به این نکته اشاره کردیم که برای هر مجموع ه ای یک یا چند روش بازاریابی می تواند مفید باشد و این نکته زمانی صحیح است که شما انواع روش ها را بشناسید و با آگاهی کامل تصمیم بگیرید. این روش ها شامل:
بازاریابی با سمپل رایگان "Free Sample"
در این نوع بازاریابی شرکت موردنظر، محصولات خودرا بصورت رایگان در مقیاس های مختلف، در اختیار مشتریان می گذارد تا نمونه را تست و در صورت رضایت از کیفیت، برای خرید اقدام نمایند. شاید برخی این کار را بیهوده تلقی کنند، اما ماموریت اصلی شرکت در این روش این است که مشتری را تحت تأثیر نمونه های خود دربیاورد و او را برای خریدهای آتی تشویق کند.
بازاریابی شبه رایگان "Freebie "
روش بعدی برای بازاریابی و فروش حدودا مشابه روش اول است؛ با این تفاوت که در این حالت، محصول را با قیمت کمتر در اختیار مشتری می گذارند. هدف شرکت در این جهت این است که برای فروش دیگر تجهیزات یا خدمات همراه این نوع محصول در مراحل بعدی، مشتری را آماده کند.
بازاریابی دیجیتال"Digital"
بازاریابی دیجیتال همانطور که از اسمش پیداست، از تجهیزات دیجیتال مثل تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاب، تبلت و حتی بیلبوردهای تبلیغاتی دیجیتال استفاده می نماید تا از این طریق مشتریان و حتی شرکا و رقبای خودرا از محصولات و خدمات جدید باخبر کند. اساس بازاریابی دیجیتال، اینترنت است.

بازاریابی مستقیم "Direct"
همانطور که از نام این نوع بازاریابی پیداست، سازمان بطور مستقیم با مشتری ارتباط می گیرد و از روش هایی مانند ارسال نامه، ایمیل، پیام کوتاه (sms)، پوستر و … استفاده می نماید. یکی از پرکاربردترین ها بازاریابی پیامکی است که با وجود پنل های معتبری مثل پنل اس ام اس ملی پیامک، بازدهی بسیار بالایی دارد. سفارش ما پنل اس ام اس فقط ملی پیامک است برای اینکه امکانات بالای آن تست شده است.
بازاریابی محتوا "Content"
در این روش تبلیغاتی، در مورد محصولات و خدمات یک مجموعه، خاصیت ها، مزایا، معایب و… آنها، مقالات مختلفی تهیه می شود تا در کانال ها و زمینه های مختلفی منتشر شوند. نحوه تدوین این مقالات باید به شکلی باشد تا بر روی خواننده تأثیر بگذارد و برای خرید و یا استفاده از خدمات شما تشویق شود. اگر این روش انتخاب شماست، باید پیش از آن نحوه نگارش تولید محتوا را یاد بگیرید.
این موارد تنها ۶ مورد از پرکاربردترین روش ها از بین ده ها روش بازاریابی است که از بین همه موارد به نسبت هزینه ای که برای آن می شود، بازدهی بالایی دارد. ملی پیامک یکی از ده ها سامانه پیامکی است که پنل اس ام اس با امکانات مختلف برای کاربران تهیه کرده است تا هر کدام بر حسب نیاز، از آن بهره گیرند. در ادامه بیش از بازاریابی پیامکی صحبت می نماییم.
بازاریابی پیامکی؛ ارزان ترین روش برای کسب وکار شما
بازاریابی پیامکی شبیه بازاریابی ایمیلی است و به صاحبان کسب وکارها اجازه می دهد تا به کمک سامانه پیامکی به مشتریان پیامک تبلیغاتی و یا حتی پیام ک های عمومی مثل تبریک تولد، اعلان جلسه سازمانی و… را بصورت انبوه ارسال نمایند. مخاطب این نوع پیام برای تبلیغات یک کسب وکار را خودِ شما باید تعیین کنید، اما پنل اس ام اس ملی پیامک، با ارائه بانک اطلاعاتی مخاطبین، کار را برای شما راحت کرده است.
در واقع شما برمبنای سن، جنسیت، کد پستی، منطقه جغرافیایی، محل سکونت و… می توانید به مجموعه ای از شماره تلفن ها که قبلاً جمع آوری شده است، دسترسی داشته باشید.
برخی براین باورند که بازاریابی پیامکی یک روش قدیمی است چونکه با وجود ایمیل و… کسی به پیام کوتاه اهمیتی نمی دهد، درحالیکه این چنین نیست. بازاریابی پیامکی یک روش مدرن برای برقراری ارتباط با مشتری است. از طرفی چون نیاز به اینترنت هم ندارد، خیلی سریع تر از سایر روش های بازاریابی به جواب می رسد.
بازاریابی پیامکی چه مزایایی دارد؟
در دنیای مدرن امروز، نخستین دوست هر کسی تلفن همراه اوست، چونکه به کمک آن می تواند بخش بزرگی از کارهای روزانه اش را پیش ببرد. بنا بر این تلفن همراه بیشترین ارتباط را با انسان ها دارد، از طرفی:
بازاریابی پیامکی با خرید پنل اس ام اس ملی پیامک به آسانی در دسترس خواهد بود و همین موجب می شود تا زودتر هم به نتیجه برسید. در عین اینکه قیمت پنل اس ام اس ملی پیامک بسیار مناسب می باشد، از امکانات خوبی نیز برخوردارست.
همچنین این نوع بازاریابی انعطاف پذیری زیادی دارد چونکه به شما این فرصت را می دهد تا باتوجه به دسترسی به بانک شماره تلفن ها، هدفمند برای مخاطب پیامک ارسال کنید. پنل ملی پیامک این امان را نیز به شما می دهد تا نتایج حاصل از ارسال پیامک، بازخوردها و … را آنالیز کنید.
اگر شما یک پنل جامع از یک سامانه معتبر خرید کنید، این امکان را نیز دارید که هر لحظه به تعداد مخاطبان خود بیافزایید یا از آنها بکاهید. این کار به شما کمک می نماید تا فهرستی از افرادی داشته باشید که عمیقاً با دریافت پیامک از جانب مجموعه شما مشکلی ندارند.
اگر از بعد دیگری بخواهیم به انعطاف پذیری پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی اشاره نماییم، باید از امکان ایجاد تنوع در پیامک های ارسالی صحبت نماییم. در حقیقت شما این امکان را دارید که هر بار متن های جدیدی برای مخاطب ارسال کنید. البته باید خلاقیت کافی داشته باشید تا در همان متن کوتاه بر روی مخاطب تأثیر مثبت بگذارید.
پس باید به همه این مزایا، بازاریابی پیامکی یک روش بازاریابی مناسب برای کسب وکار شماست. علاوه بر آن، آمار حاکی از آنست که حدود ۹۸ درصد از پیامک های تبلیغاتی که ارسال می شوند، ظرف ۳ دقیقه پس از ارسال، توسط مخاطب باز و خوانده می شود.
آیا بازاریابی پیامکی مختص شغل خاصی است؟
خیر، بازاریابی پیامکی برای همه اصناف و مشاغل قابل استفاده می باشد، هم با خرید پنل اس ام اس و هم برنامه ها و اپلیکیشن هایی که به این منظور طراحی شده اند. این روش تبلیغاتی برای اهداف مختلفی استفاده می شود، مانند:
معرفی محصولات، خدمات یا سرویس جدید،
هشدار یا یادآوری روزهای مهم و خاص،
اعلان اخبار مهم،
ارائه خدمات به مشتریان،
دریافت پیشنهادات یا انتقادات،
اطلاع رسانی،
یادآوری جهت ارسال یا تحویل کالا،
پیغام های اعلام تأیید،
و...
با ملی پیامک؛ بهترین روش بازاریابی را تجربه کنید
ملی پیامک یک سامانه‌ی اینترنتی است که برای ارسال اس ام اس با ملی پیامک، دریافت و مدیریت پیامک ها بصورت انبوه برنامه های بسیاری دارد.
هدف این مجموعه این است که یک سامانه کامل و در عین حال ساده را در اختیار شما قرار دهد تا رابطه پایداری را با مخاطبان تان برقرار کنید. سامانه ای که پشتیبانی با کیفیت، آموزش اصولی و زیرساخت قدرتمند داشته باشد.
علاوه بر آن شما این امکان را دارید تا پیش از هر خرید با مشاوره رایگان مجموعه به شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ داخلی ۱ تماس بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید. کافیست برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.melipayamak.com مراجعه کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/10/02
12:41:18
0.0 / 5
273
تگهای خبر: آموزش , ارز , ارزان , اصناف
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است