یك مقام مسئول:

اخطار وزارت جهاد به کم فروشان آرد

اخطار وزارت جهاد به کم فروشان آرد مدیر کل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اظهار داشت: با هرگونه کم فروشی کارخانه های آرد برخورد قانونی می شود.


به گزارش زارا به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امراللهی اضافه کرد: باتوجه به گزارشات و مطالبات مردمی در جهت کم فروشی کارخانجات آرد، امروز در ادامه بازرسی هایی که در نقاط مختلف کشور انجام گرفت به چند کارخانه تولید آرد در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز سر زدیم که با عنایت به اختلاف وزن در گونی های آرد، تخلف محرز شد و گزارش تخلف به ماموران تعزیرات حکومتی و بازرسین جهاد ذکر شد. وی اظهار داشت: باتوجه به استاندارد ۱۴ درصد رطوبت آرد استحصالی، وزن بیشتری از میزان استاندارد کم شده که به ضرر مصرف کننده نهایی یعنی نانواها است و با دستور به کارخانجات، مقرر شد خروجی بار با باسکول خروجی کارخانه چک و کسری بار آنجا حتما درج شود تا نانواها با عنایت به اختلاف وزن موجود متضرر نشوند.

امراللهی اضافه کرد: نانواها درصورتیکه با موردی از کمبود در وزن گونی های آرد مواجه گشتند مراتب را به سامانه ۱۲۴ و ۱۲۵ سازمان تعزیرات حکومتی اطلاع دهند تا بازرسین در سرتاسر کشور با این مورد برخورد کنند.

1401/02/16
12:07:25
0.0 / 5
194
تگهای خبر: استاندارد , تولید , فروش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است