تردد خودرو در محوطه دانشگاه شریف ممنوع گردید

تردد خودرو در محوطه دانشگاه شریف ممنوع گردید زارا: همزمان با راه اندازی پارکینگ دانشگاه صنعتی شریف، تردد کلیه اتومبیل های شخصی اساتید، کارکنان و سایر مراجعان به این دانشگاه به جز موارد مشخص شده ممنوع اعلام گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر این اساس، از امروز شنبه دوم بهمن ماه ۱۴۰۰ تردد اتومبیل به دانشگاه صنعتی شریف برمبنای مصوبه های قبلی هیئت رئیسه این دانشگاه محدود می شود.
در این شرایط موارد جواز تردد به این شرح است:
- اتومبیل های متعلق به دانشگاه و تردد آنها در سطح دانشگاه تابع دریافت مجوز است.
- اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویانی که مشکل جدی حرکتی دارند، با مجوز پزشک معتمد دانشگاه اجازه تردد خواهند داشت.
- همین طور اتومبیل های حامل محصولات فاسدشدنی و خدماتی ویژه شامل آمبولانس، خدمات عمومی و پست و اتومبیل های خدماتی عادی ( فقط در ساعت ۶ تا ۷ بامداد و ۱۸ تا ۲۱ روزهای عادی و در ایام تعطیل با هماهنگی حراست دانشگاه شریف) اجازه تردد در سطح دانشگاه را خواهند داشت.
با بیان دانشگاه صنعتی شریف، از امروز تردد هرگونه موتور سیکلت در دانشگاه ممنوع خواهد شود.
این دانشگاه همین طور اعلام نموده که مسیر تردد برای اتومبیل های مجاز به تردد فقط یک مسیر خواهد بود و کمیته ترافیک دانشگاه شریف با در نظر گرفتن محل های مشخص شده برای پارکینگ نسبت به تعیین مسیر تردد در دانشگاه تصمیم گیری می کند.
بخشنامه منع تردد خودرو در دانشگاه صنعتی شریف در جلسه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ هیات رئیسه این دانشگاه به تصویب رسید و هم اکنون طی یک دوره آزمایشی ۳ ماهه در حال اجراست.
قبل از این، دکتر فرشاد فاطمی معاون اداری مالی دانشگاه صنعتی شریف نیز درباب پارکینگ طبقاتی شمال این دانشگاه اظهار داشته بود: پارکینگ دانشگاه شریف با همکاری یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف به وجود آمده است. قسمتی از هزینه های ساخت این پارکینگ مقرر است بوسیله درآمد و اجاره واحدهای تجاری آن در طول یک دوره ۳۰ ساله بهره برداری، تامین گردد. همین طور دانشگاه نیز در این ۳۰ سال قسمتی از درآمد پارکینگ را دریافت خواهدنمود. ضمن این که بعد از ۳۰ سال فضای پارکینگ و فضاهای تجاری بازسازی و در اختیار دانشگاه صنعتی شریف قرار خواهد گرفت. این پارکینگ ۵ طبقه با ظرفیت ۱۰۵۰ خودرو طراحی شده است.
منبع:

1400/11/02
23:59:48
0.0 / 5
454
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , صنعت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است