محمود شایان تشریح كرد؛

عزم راسخ بانک مسکن در اجرای ۵ فرمان رییس جمهور

عزم راسخ بانک مسکن در اجرای ۵ فرمان رییس جمهور به گزارش زارا مدیرعامل بانک مسکن به شروع اجرای فرامین ریاست جمهوری در بانک مسکن اشاره نمود و اظهار داشت: موارد مطرح شده در دیدار رییس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله بعد از جلسه در بانک مسکن شروع شده است.به گزارش تجاری مهر به نقل از بانک مسکن، محمود شایان مدیر عامل بانک مسکن با بیان خبر شروع اجرای ۵ فرمان رییس جمهور به نظام بانکی کشور در بانک مسکن، به تشریح جزییات برنامه ها و عزم راسخ این بانک برای اجرای این فرامین اشاره نمود.
وی با اعلان اینکه فرمان ۵ ماده ای رییس جمهور برای نظام بانکی کشور فصل الخطاب است، عنوان کرد: در همین زمینه به کلیه مدیران و معاونان بانک مسکن اعلام کردیم که در اجرای هرچه بهتر و سریع تر این دستورات برنامه ریزی لازم را داشته باشند و بنا داریم در کوتاه ترین زمان ممکن بند به بند این فرمان ۵ ماده ای را عملیاتی نماییم.
شایان همین طور از تشکیل کمیته ای برای تسریع در پروسه اجرای این دستورات آگاهی داد و اظهار داشت: بمنظور رصد و نظارت بر اجرای دقیق ۵ فرمان رییس جمهور محترم، مدیران استانهای بانک را مکلف کرده ایم که این کمیته را در استانهای خود نیز تشکیل شده و گزارش عملکرد آن نیز ارائه شود.
مدیر عامل بانک مسکن به شروع اجرای فرامین ریاست جمهوری در بانک مسکن نیز اشاره نمود و اضافه کرد: موارد مطرح شده در دیدار رییس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله بعد از جلسه در بانک مسکن شروع شده است.
شایان در آخر اشاره کرد: همچون دیگر اقدامات انجام شده در بانک مسکن در حوزه اجرای فرامین رییس جمهور می توان به واگذاری بنگاه های تولیدی تملیک شده و تسهیل در پرداخت وام به مردم اشاره نمود که جزییات بیشتر دراین زمینه طی روزهای آینده بوسیله حساب های کاربری رسمی بانک به اطلاع عموم خواهد رسید.


منبع:

1400/11/01
19:26:44
0.0 / 5
254
تگهای خبر: بانك , تولید , زمینه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است