سخنگوی سازمان هواپیمایی خبر داد؛

انجام پروازهای اربعین از ۶ فرودگاه

انجام پروازهای اربعین از ۶ فرودگاه به گزارش زارا سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: پروازهای اربعین از ۶ فرودگاه کشور انجام شده و نرخ پروازهای اربعین هم مدیریت می شود تا زائرین از قیمت بلیت هواپیما نگرانی نداشته باشند.به گزارش زارا به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، محمدحسن ذیبخش عنوان کرد: پیشبینی ما این است که برای جابه جایی ۳۰ هزار زائر اربعین، ۴۰۰ پرواز به مقصد عتبات عالیات نیاز باشد.
وی افزود: پروازهای برنامه ای موجود می توانند این تعداد مسافر را جابجا کنند و فعلا برنامه ای برای برقراری پروازهای فوق العاده وجود ندارد.
ذیبخش اظهار داشت: پروازهای اربعین از ۲۸ شهریور تا ۱۰ مهرماه از ۶ فرودگاه امام خمینی، مشهد، شیراز، اهواز، تبریز و اصفهان انجام می شود و در صورت ضرورت فرودگاه های دیگر هم به این لیست اضافه خواهد شد.
وی اضافه کرد: سازمان هواپیمایی کشوری به نحوی نرخ پروازهای اربعین را مدیریت می کند تا زائرین از بابت قیمت بلیت هواپیما نگرانی نداشته باشند. مدیرکل نظارت بر شرکتهای هواپیمایی و فرودگاه های سازمان هواپیمایی کشوری بامداد امروز در گفتگو با خبرنگار مهر آخرین جزئیات از ۳۰ هزار سهمیه زائرین ایرانی پروازهای اربعین را شرح داد.


منبع:

1400/06/16
23:34:54
0.0 / 5
187
تگهای خبر: شركت , قیمت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است