معاون فرهنگی دانشگاه تاكید كرد

حمایت دانشگاه تهران از فعالیتهای هنری دانشجویان

حمایت دانشگاه تهران از فعالیتهای هنری دانشجویان به گزارش زارا معاون فرهنگی دانشگاه تهران بر حمایت این دانشگاه از فعالیتهای هنری دانشجویان تصریح كرد و اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه تهران بعنوان دانشگاهی جامع می توانند با حوزه های ادبیات و هنر ارتباط داشته باشند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر مجید سرسنگی در مراسم اختتامیه «صفرمین رویداد تئاتر فنی» در تالار رجب بیگی دانشكده فنی دانشگاه تهران، اظهار نمود: دانشگاه تهران تنها دانشگاه در سراسر كشور است كه یك مركز تخصصی تئاتر به نام «تالار مولوی» دارد.
وی درباره سهم دانشجویان دانشگاه تهران از اجرا در «تالار مولوی»، اظهار داشت: در دوره جدید از مسؤلان «تالار مولوی» خواستیم كه سهم استفاده دانشجویان دانشگاه تهران از این تالار بیشتر شود.
دكتر سرسنگی ضمن قدردانی از اجراهای گروه های حاضر در «صفرمین رویداد تئاتر فنی»، برگزاری چنین رویدادی را در پردیس دانشكده های فنی قابل تقدیر دانست و اضافه كرد: یكی از اتفاقات خوب و مورد علاقه من این است كه گروه های حاضر در این رویداد به «تالار مولوی» راه پیدا كنند و هر چند وقت با اجراهای چندشبه در «تالار مولوی» حضور داشته باشند.

به گزارش اداره كل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، وی اظهار نمود: دانشگاه تهران دانشگاهی جامع است و دانشجویان این دانشگاه می توانند در حوزه های مختلف با یكدیگر ارتباط بگیرند؛ به این مفهوم كه دانشجویان حوزه های مختلف شامل دانشكده های فنی می توانند با حوزه های ادبیات و هنر ارتباط داشته باشند، همانطور كه دانشجویان ادبیات و هنر می توانند با حوزه های مدیریت، جامع شناسی و روانشناسی ارتباط بگیرند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با تاكید بر اینكه این دانشگاه از این رویدادهای فرهنگی و هنری دانشجویان حمایت می كند تا در دوره های بعد بهتر برگزار شود، اضافه كرد: امیدوارم در دوره های پس از نویسندگان جوان دانشگاهی داخلی بیشتر استفاده گردد.
دكتر سرسنگی در انتها تصریح كرد: یكی از آرزوهای ما این است كه گروه های هنری دانشگاه به غیر از واحدهای خودشان در واحدهای دیگر هم حضور داشته باشند. بنابراین اعلام آمادگی می كنم از اجراهای شما در واحدهای دیگر حمایت نماییم.1398/10/11
23:33:15
5.0 / 5
4286
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است