مدیر كل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان خبر داد

اجرای طرح پایش تندرستی دانشجویان از اول مهر

اجرای طرح پایش تندرستی دانشجویان از اول مهر به گزارش زارا مدیر كل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان از اجرای طرح پایش تندرستی دانشجویان از اول مهر ماه در تمامی دانشگاه های كشور اطلاع داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، محمد حسین علیزاده در شصت و چهارمین همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های كشور كه امروز در دانشگاه علامه طباطبایی با حضور وزیر علوم برگزار شد، اظهار داشت: شورای ورزش مهمترین ساختاری است كه تلاش میكنیم در دانشگاه ها راه اندازی شود، پارسال ۴۷ پروژه ورزشی را با كمك صندوق رفاه با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان انجام دادیم كه ۲۵ پروژه آن آماده شده و بزودی افتتاح می شود.
ایشان در ادامه اضافه كرد: تا آبان ماه امیدواریم بتوانیم ۴۵ پروژه ورزشی را تحویل دانشگاه ها بدهیم كه از این تعداد، ۲۵ پروژه چمن مصنوعی است.
مدیر كل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تصریح كرد: خوشبختانه مشاركت خوبی از جانب دانشگاه ها در پروژه های تربیت بدنی را شاهد می باشیم و تلاش میكنیم این پروژه ها امسال نهایی شود.
علیزاده اضافه كرد: سال قبل معاونت عمرانی دانشگاه ها ۸ میلیارد تومان برای پروژه عمرانی هزینه كرد كه باید تعداد دانشجویان را برای مشاركت در برنامه تربیت بدنی به ۸ هزار نفر برسانیم.
او همینطور از ایجاد اتاق های تندرستی در دانشگاه ها اطلاع داد و اظهار داشت: این پروژه باید با مشاركت دانشگاه ها در تمامی دانشگاه ها ایجاد شود.
مدیر كل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در انتها با اشاره به اجرای طرح پایش در مهر جاری، اظهار داشت: طرح پایش آمایش و تندرستی دانشجویان را از مهر ماه در تمامی دانشگاه های كشور اجرایی خواهیم كرد.
منبع:

1398/06/11
18:56:03
5.0 / 5
4243
تگهای خبر: دانشگاه , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است