رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:

باید برای تبدیل شدن بیانیه گام دوم به گفتمان عمومی در دانشگاه ها تلاش نماییم

باید برای تبدیل شدن بیانیه گام دوم به گفتمان عمومی در دانشگاه ها تلاش نماییم به گزارش زارا رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به مطالبه رهبر انقلاب برای تبدیل شدن بیانیه گام دوم به گفتمان عمومی در دانشگاه ها اظهار داشت: این تكلیف ویژه ای برای ماست و باید برای تحقق آن تلاش نماییم.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در نشست هم اندیشی مسئولان آموزش عالی كشور كه درمورد «بیانیه گام دوم انقلاب» و همینطور راه اندازی «پویش بهار همدلی» برگزار شد، اظهار داشت: یك همكاری و هماهنگی خوبی در مجموعه آموزش عالی برای كمك به سیل زدگان به راه افتاده كه باید خدا را شاكر باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین رستمی افزود: لازم است مجموعه آموزش عالی در بحث امدادرسانی به مردم سیل زده اقدامات خوبی را انجام بدهد كه البته این خدمات رسانی از آغاز وقوع سیل وجود داشته و مجموعه دانشگاه ها حضور پررنگ داشته اند.
وی اظهار داشت: در وزارت بهداشت به اقتضای مسئولیت هایی كه وجود داشت، این وزارت حضور تمام قدی را در كمك به سیل زدگان داشت. وزارت علوم و دانشگاه های زیرمجموعه اش هم در بحث اردوهای جهادی خیلی پیگیر بودند. دانشگاه آزاد هم عملكرد ویژه ای در این عرصه داشت و كلاً مجموعه آموزش عالی سربلند بود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزود: یك كار بسیار خوبی كه با هماهنگی وزارتخانه های بهداشت و علوم و دانشگاه آزاد انجام شد این بود كه بنا شد در بحث ساخت مسكن هموطنان سیل زده اقدام و ورود جدی داشته باشند كه این یك كار جدی است كه هم می تواند باری از روی دوش هموطنان سیل زده بر دارد و هم برای سایر مراكز الگو باشد.
نماینده رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها در بخش دیگری دیگری از سخنان خود در مورد بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: این بیانیه و ابلاغیه ای كه مقام معظم رهبری داشتند، ابلاغیه متفاوت و ویژه ای است و اگر ما به اهداف بیانیه و تأكیدات رهبر معظم انقلاب در مناسبت های مختلف دقت كنیم، می بینیم كه مجموعه های نظام بار مهمی را بر دوش خودشان دارد.
وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با فرهنگیان به آرایش و صف آرایی جنگی دشمن اشاره كردند كه البته این آرایش جنگی آرایش نظامی نیست و آرایش جنگی اقتصادی، فرهنگی و سیاسی-امنیتی است و راهكاری هم كه وجود دارد، توجه به قواعدی است كه به كشور استقامت درونی بخشیده و بیانیه گام دوم هم به شكلی بازسازی و توجه دادن به این حوزه است.
به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، رستمی اظهار داشت: مقام معظم رهبری خطاب به بنده فرمودند «كاری كنید كه بیانیه تبدیل به گفتمان عمومی در دانشگاه ها شود» و این تكلیف ویژه ای را برای دانشگاه ها به وجود آورده است كه باید برای تبدیل شدن بیانیه گام دوم انقلاب به گفتمان عمومی در دانشگاه ها تلاش نماییم.1398/02/19
11:40:31
5.0 / 5
4578
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است