در گفتگو با مهر اعلام شد:

مشكل كامیونداران مرغهاراگرسنه نگه داشت، خوراك به مرغداری هانمی رسد

مشكل كامیونداران مرغهاراگرسنه نگه داشت، خوراك به مرغداری هانمی رسد زارا: رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با اشاره به اینكه مشكلات كامیونداران، حمل دان به مرغداری ها را با اختلال شدید مواجه كرده است، اظهار داشت: نقل و انتقال مرغ در كشور هم به كندی انجام می گردد.محمد یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه مشكلات كامیونداران، حمل و نقل نهاده های دامی همچون سویا و ذرت را دچار اختلال شدید كرده است، اظهارداشت: مرغداران با كمبود دان رو به رو شده اند.
وی با اشاره به اینكه شركت پشتیبانی امور دام از ذخایر انبارهای خود میان تولیدكنندگان دان توزیع می نماید، اضافه كرد: ولی این مقدار كافی نیست و هم اكنون مشكل جدی است.
رئیس انجمن مرغداران گوشتی كشور با اشاره به اینكه در بنادر ذرت و سویا به اندازه كافی وجود دارد، اظهار داشت: متاسفانه این نهاده ها به مقاصد موردنظر حمل نمی شوند.
یوسفی درباره اینكه آیا دلیل افزایش قمیت مرغ طی روزهای اخیر همین مسئله بوده است، اضافه كرد: مشكلات كامیونداران، حمل و نقل مرغ را هم با اختلال مواجه كرده، چون كه ۷۰ درصد مرغ مصرفی استان تهران از سایر استان ها تامین می گردد و هم اكنون با عنایت به این شرایط ما با كمبود مواجه هستیم.
وی افزود: در صورت ادامه این شرایط، احتمال افزایش مجدد قیمت مرغ وجود دارد.
یوسفی خاطرنشان كرد: مهمتر از قیمت مرغ، مسئله نهاده ها و دان است كه اگر به مرغ ها نرسد، تولیدكنندگان مجبور می شوند مرغ ها را به كشتارگاه بفرستند در غیراینصورت مرغها در مرغداری ها می میرند، ازاین رو ادامه این شرایط می تواند برای صنعت چالش آفرین باشد.
1397/07/08
10:42:39
5.0 / 5
4151
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است