عرضه وانت بهبودیافته آریسان از طرف ایران خودرو

عرضه وانت بهبودیافته آریسان از طرف ایران خودرو به گزارش زارا معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اظهار داشت: با هدف جلب رضایت مشتریان بهبودهای کیفی مختلفی در وانت آریسان اعمال شده و به زودی عرضه می شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، بابک رحمانی با بیان اینکه با هدف جلب رضایت مشتریان بهبودهای کیفی مختلفی در وانت آریسان اعمال شده است، اظهار نمود: به زودی با عرضه این خودرو، سهم ایران خودرو از بازار خودرو های کار سبک احیا خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو ضمن اشاره به این که این اقدام توسعه ای در جهت اهداف و سیاست های وزارت صمت و رضایت مشتریان انجام شده است، اظهار نمود: با عنایت به لزوم ارتقای استانداردها و کیفیت محصول آریسان، خط تولید این خودرو در ماه های اخیر متوقف و پروژه های گوناگون کیفی برای بهبود آن اجرا شده است. تغییرات اساسی در بخش قوای محرکه و شاسی و همین طور افزایش امکانات و تجهیزات همچون بهبودهای صورت گرفته در آریسان دو است.
وی تامین قسمتی از نیاز بازار خودروی کار کشور و انتظار مشتریان برای ارائه محصولی کیفی را هدف ایران خودرو از عرضه آریسان دانست و اظهار داشت: خلاء بوجود آمده در بازار این بخش از خودرو ها با آریسان دو تامین و سبد محصولات ایران خودرو نیز متنوع تر خواهد شد.
رحمانی با بیان اینکه تغییراتی که در بدنه این محصول اعمال شده، سبب بهره برداری بهینه تر از آن خواهد شد، اظهار داشت: با عنایت به دوگانه سوز بودن این خودرو، برای پیشگیری از اشغال فضای بار، مخزن به زیر بدنه منتقل شده و با گنجایش بار ۷۵۰ کیلوگرم، امکان بارگیری بیش تری فراهم گشته است.
وی ضمن اشاره به سابقه طولانی ایران خودرو در تامین خودرو های کار سبک، اظهار داشت: آریسان دارای استانداردهای آلایندگی یورو پنج و با قابلیت های مورد نیاز بازار، سهم ایران خودرو را در این بخش از بازار افزایش خواهد داد.
رحمانی اظهار داشت: آریسان به زودی به تولید انبوه خواهد رسید و به بازار عرضه خواهد شد.


منبع:

1400/09/11
23:25:59
0.0 / 5
254
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است