آغاز فعالیت خوابگاه های دانشگاه علوم پزشكی تهران با محدودیت 50 درصدی

آغاز فعالیت خوابگاه های دانشگاه علوم پزشكی تهران با محدودیت 50 درصدی زارا: دانشگاه علوم پزشكی تهران اعلام نمود كه برای نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 تا 50 درصد ظرفیت خوابگاه دانشجو پذیرش خواهدنمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، در این راستا، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز اعلام نمود که باتوجه به ادامه شیوع بیماری کرونا و ضرورت اسکان دانشجویان نیازمند خوابگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و همین طور لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی درباب پیش گیری از بیماری کرونا، فقط دانشجویانی که بواسطه داشتن واحدهای عملی، کارآموزی، کارورزی و حضور در آزمایشگاه، نیاز به حضور تمام وقت در دانشگاه دارند بعد از ارسال لیست اسامی دانشجویان توسط دانشکده های آنان به مدیریت امور خوابگاه ها، می توانند به خوابگاه مراجعه کنند و مابقی دانشجویان تا زمان اعلام رسمی بازگشایی دانشگاه ها، اکیدا به خوابگاه مراجعه نکنند.
همین طور دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید دارد به لحاظ شرایط موجود، محدودیت هایی تا سقف ۵۰ درصد ظرفیت خوابگاه ها در ارائه خدمات اعمال نماید و در صورتیکه دانشجویان سئوالی درباب خوابگاه ها دارند، می توانند با دفتر مسئول اسکان مدیریت امور خوابگاه های این دانشگاه تماس بگیرند.
باتوجه به شیوع ویروس کرونا و حضور برخی از دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه، محل های عمومی تمامی خوابگاه های دخترانه و پسرانه فعال دانشگاه را روزانه از ساعت ۱۴: ۳۰ تا ۱۶: ۳۰ ضدعفونی و گندزدایی می کند.
همین طور روزانه در دو نوبت بامداد و عصر، تمامی دستگیره درب اتاق ها، نرده های راه پله ها و... با محلول های شستشو و سفیدکننده ضدعفونی می شود. ضمن اینکه محلول ضدعفونی کننده دست نیز برای دانشجویان و کارکنان، در ورودی مجتمع کوی پسران و دختران وجود دارد و تمامی افرادی که به خوابگاه های دانشجویی رفت و آمد دارند در بدو ورود، دست های خودرا در محل درب ورودی خوابگاه ضدعفونی می کنند.
منبع:

1399/06/21
18:35:14
5.0 / 5
1199
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است