رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت اعلام كرد

افزایش ۵۰ درصدی بودجه صندوق رفاه

افزایش ۵۰ درصدی بودجه صندوق رفاه به گزارش زارا رئیس صندوق رفاه وزارت بهداشت از تصویب اعتبار 60 میلیارد تومانی وام دستیاری امسال آگاهی داد و اظهار داشت: هنوز درباب مدل پرداخت این وام به قطعیت نرسیدیم.


مهندس رحیمی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از افزایش۵۰ درصدی بودجه صندوق رفاه وزارت بهداشت امسال آگاهی داد و اظهار داشت: خوشبختانه بودجه صندوق برای سال ۹۹ با رشد خیلی خوبی مواجه بوده است و برنامه های ما نظیر اختصاص بودجه برای پرداخت وام دستیاری مورد موافقت قرار گرفت بطوریکه رقم خوبی برای پرداخت این وام در نظر گرفته شد.
ایشان سپس از اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی برای پرداخت وام دستیاری امسال آگاهی داد و اشاره کرد: تلاش صندوق رفاه دانشجویان این است که از ظرفیت بانکی در حوزه وام دستیاری بیشتر استفاده نماید تا این رقم افزایش یابد تا این وام برای دانشجویان رزیدنت و دستیاری را برای نخستین بار پرداخت نماییم.
رئیس صندوق رفاه وزارت بهداشت همین طور اشاره کرد: ما سه مدل برای پرداخت وام دستیاری دانشجویان در نظر گرفتیم اما هنوز درباب مدل پرداخت این وام به نتیجه و قطعیت نرسیدیم در حال انجام هماهنگی های لازم برای نحوه پرداخت این وام هستیم.
منبع:

1399/02/07
13:01:48
5.0 / 5
2711
تگهای خبر: بانك , بهداشت , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است