با تشكیل ۸۵۲ گروه فرهنگی در فضای مجازی انجام شد

آموزش الكترونیكی دانشجومعلمان

آموزش الكترونیكی دانشجومعلمان به گزارش زارا سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از برنامه ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی از طرف كارشناسان فرهنگی سراسر كشور برای فعالیت بیش از 852 كانال و گروه فرهنگی و اجتماعی برای بهره برداری دانشجو معلمان آگاهی داد و اظهار داشت: نظر به شرایط اجتماعی موجود و تمركز بر آموزش الكترونیكی و كارهای مجازی از اسفند 1398 تا كنون بیش از 120 هزار دانشجومعلم در سراسر كشور از مطالب گروه های مذكور در فضای مجازی بهره برداری می كنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر علی محمدی درباره موضوعات گروه ها و كانال های به وجود آمده اظهار داشت: این گروه ها و كانال ها كه توسط خود دانشجومعلمان تشكیل و زیر نظر كارشناسان فرهنگی اداره می گردند و در موضوعات مختلفی همچون قرآن و عترت، گردشگری، نویسندگی و اجرا، هلال احمر و.... مشغول تولید محتوا و فعالیت هستند.
عضو هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان اشاره كرد: در حدود ۱۵ گروه فرهنگی مجازی، زیر نظر حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی به صورت ملی و متناسب با عناوین ادارات این معاونت تولید محتوا برای استانها را انجام می دهند.
وی ادامه داد: راه اندازی رادیو اجتماعی و برگزاری دوره توانمندسازی دانشجو معلمان بوسیله سامانه هدف از دیگر اقدامات معاونت فرهنگی اجتماعی در امتداد خدمت رسانی به دانشجومعلمان بوسیله فضای مجازی است.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، محمدی در آخر اشاره كرد: پرداختن به تحقق شعار جهش تولید و بیانیه گام دوم انقلاب از رویكردهای مهم این معاونت در سال ۱۳۹۹ است كه با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی بستر های اولیه آن فراهم گشته است.
گزارش كارهای مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در پردیس ها و مراكز سراسر كشور در جدول زیر آمده است.

منبع:

1399/02/01
13:54:01
5.0 / 5
2508
تگهای خبر: آموزش , تولید , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است