مدیركل دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد

تلاش وزارت بهداشت برای افزایش اعتبار بخش دانشجویی در سال آینده

تلاش وزارت بهداشت برای افزایش اعتبار بخش دانشجویی در سال آینده به گزارش زارا مدیركل دانشجویی وزارت بهداشت با تاكید بر اینكه تلاش می نماییم اعتبارات بخش فرهنگی دانشجویی در سال آینده افزایش یابد، اظهار داشت: تزریق اعتبار 150 میلیارد تومانی از طرف سازمان برنامه و بودجه گشایش خوبی در این بخش ایجاد كرد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، مهندس رحمان خدابنده لو اظهار نمود: مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی كشور برای هفتمین سال متوالی و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی در مازندران برگزار شده است.

وی با بیان اینكه امسال استقبال بسیار خوبی از این دوره رقابت ها انجام شده است، اظهار داشت: ۶۱ تیم برای حضور در این رقابت ها ثبت نام كردند كه تیم گیلان به سبب شرایط نامناسب آب و هوایی به این مسابقات نرسید.

مدیر كل دانشجویی وزارت بهداشت با بیان اینكه حضور ۶۰ تیم در یك تورنمنت در سطح كشور بی نظیر بود، اضافه كرد: سطح كیفی مسابقات بگفته كارشناسان این رشته بسیار بالا بوده و ما در این مسابقات از ظرفیت داوران ملی و بین المللی استفاده كردیم و از نظر اجرایی سعی كردیم كه میزان رضایتمندی را افزایش دهیم و این مساله به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: تلاش می نماییم كه برای دوره های بعد وضعیت حتی بهتر و مناسب تر باشد. مسابقات با حضور ۶۰ تیم از دانشگاه های علوم پزشكی انجام شد و خوشبختانه توانستیم در امتداد توسعه ورزش در سطح دانشگاه ها اقدامات شایسته ای انجام دهیم.

خدابنده لو درباب برخی گلایه های دانشگاه ها به لحاظ اعتباری، بیان كرد: سرانه های تصویب شده دانشگاه ها محقق نشده، ولی با حمایت های وزیر بهداشت و پیگیری های معاونت فرهنگی و دانشجویی و كمك های سازمان برنامه و بودجه ۱۵۰ میلیارد تومان بابت كمك هزینه غذای دانشجویی به دانشگاه ها تزریق شده و همین موجب شد كه گشایشی در حوزه دانشجویی ایجاد شود.

مدیر كل دانشجویی وزارت بهداشت افزود: تلاش می نماییم كه در سال های بعد این اعتبارات در سال آینده افزایش یابد.

برمبنای اعلام مفدا، وی در رابطه با دراختیار قرار دادن سالن ها و تجهیزات ورزشی از طرف دانشگاه علوم پزشكی مازندران، اظهار داشت: مازندران در این فصل شرایط خوبی داشت و خوشبختانه مسابقات با طراوت خاصی اجرا شد. دانشگاه علوم پزشكی مازندران همیشه در كنار وزارت بهداشت بوده و با تمام توان در كنار ما بوده و هست و از این بابت ار همه دست اندركاران دانشگاه علوم پزشكی مازندران تقدیر می كنم.1398/12/06
23:23:58
5.0 / 5
4019
تگهای خبر: بهداشت , دانشگاه , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است