با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛

پایان نامه های دانشجویی برگزیده با سوژه مسائل و لطمه های اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفتند

پایان نامه های دانشجویی برگزیده با سوژه مسائل و لطمه های اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفتند زارا: «جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی با سوژه مسایل و لطمه های اجتماعی» با حضور دكتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دكتر محبوبی معاون اجتماعی وزارت كشور، دكتر كوروش نوذری رئیس دانشگاه مازندران و تعدادی از اساتید و صاحب نظران این حوزه در سالن همایش دانشكده هنر و معماری دانشگاه مازندران اجرا شد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، در روز نخست این جشنواره و در مراسم افتتاحیه، سخنرانان به اهمیت و لزوم توجه به مقوله لطمه های اجتماعی و ضرورت رویكرد علمی به آن پرداختند.
نشست تخصصی پیرامون لطمه های اجتماعی با حضور صاحب نظران این حوزه، برگزاری كارگاه آموزشی درباب الگوهای تدوین سیاست های پیشنهادی توسط دكتر شارع پور عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران و هم چنین ارائه شفاهی پایان نامه های برتر جشنواره در حضور اساتید و صاحب نظران این حوزه، اختتام بخش برنامه های روز نخست جشنواره بود.
دومین روز جشنواره در شروع به گفت وگوی بین اساتید و دانشجویان شركت كننده در جشنواره اختصاص داشت و در پایان، از ۱۱ نفر از صاحبان رساله برتر در سه گروه روان شناسی، علوم اجتماعی و حقوق با لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، جشنواره مذكور به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و با مشاركت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت كشور انجام شد و حدود ۲۴۰ پایان نامه دانشجویی در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
1398/10/08
20:11:27
5.0 / 5
4442
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است