آغاز ساخت ساختمان جدید پردیس ارس دانشگاه تهران

آغاز ساخت ساختمان جدید پردیس ارس دانشگاه تهران به گزارش زارا كنلگ ساخت ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به زمین خورد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، مراسم كلنگ زنی و آغاز راه اندازی ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در جلفا با حضور رئیس دانشگاه تهران و مدیرعامل منطقه آزاد ارس به زمین زده شد.
در ابتدای این مراسم دكتر امام جمعه، رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به عرضه گزارش عملكرد یك ساله پرداخت و با اشاره به برخی مسائل و مشكلات پیش رو در پردیس از رشد جذب دانشجویان خارجی در حوزه CAS از كشورهای همجوار در این پردیس اطلاع داد.
مهندس نریمان، مدیرعامل منطقه آزاد ارس هم تصریح كرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته منطقه تجاری ارس آمادگی دارد تا با دانشگاه تهران در مسائل آموزشی و پژوهشی همكاری داشته باشد.
در ادامه جلسه دكترنیلی احمد آبادی، رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: برای ارتقای هر جامعه ای نیاز هست از بحث پژوهشی و فناوری كمك گرفته شود؛ ازاین رو ضروریست كه از ظرفیت دانشگاه ها در حوزه های تصمیم سازی و اجرایی استفاده گردد.
به گزارش روابط عمومی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، كلنگ راه اندازی ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در جلفا با حضورمسئولین، استادان و كاركنان این دانشگاه توسط دكتر نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران و مهندس نریمان مدیرعامل منطقه آزاد ارس به زمین زده شد.
همینطور ساختمان جدید پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به متراژ ۱۰ هزار مترمربع و در زمینی به مساحت ۶۷ هزار متر مربع است كه تا ۵ سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
منبع:

1398/09/13
15:41:56
5.0 / 5
4167
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است