معاون دانشجویی دانشگاه تهران خبر داد

اعتراض دانشجویان دانشكده اقتصاد به كیفیت نامناسب غذا

اعتراض دانشجویان دانشكده اقتصاد به كیفیت نامناسب غذا به گزارش زارا به دنبال اعتراض تعدادی از دانشجویان دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران به كیفیت نامناسب غذای این دانشكده معاون دانشجویی دانشگاه تهران از برخورد با پیمانكار متخلف و همینطور احتمال لغو قرارداد با او اطلاع داد و اظهار داشت: این دومین بار است كه پیمانكار دانشكده اقتصاد كیفیت لازم را در تهیه، توزیع و پخت غذای دانشجویی رعایت نمی كند و دانشگاه تهران با این پیمانكار برخورد می كندو احتمال لغو قرارداد آن وجود دارد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر حبیبا در مورد اعتراض دانشجویان دانشكده اقتصاد این دانشگاه به كیفیت پایین غذا و همینطور برخورد دانشگاه با پیمانكار متخلف به ایسنا اظهار داشت: دانشگاه تهران با تمامی پیمانكارانی كه در توزیع، تهیه مواد و پخت غذای دانشجویان كوتاهی كنند و كیفیت لازم را رعایت نكنند، برخورد جدی خواهد نمود. در بحث اعتراض دانشجویان دانشكده اقتصاد به كیفیت نامناسب غذا هم وارد شدیم و مبحث را پیگیری كردیم.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: پیمانكار دانشكده اقتصاد كیفیت لازم را در تهیه غذای دانشجویان رعایت نكرده است و این دومین بار است كه این پیمانكار در این زمینه تخلف می كند، ازاین رو بر مبنای مفاد قرارداد ابتدا تذكر شفاهی به این پیمانكار داده و در مرحله بعد جریمه و در نهایت اگر این كیفیت رعایت نشود، با پیمانكار لغو قرارداد می نماییم. با عنایت به این كه قرارداد با پیمانكار جدید فرایند خاص خویش را دارد و یك روند طولانی مدت است؛ ازاین رو لغو قرارداد بعنوان گزینه نهایی در برخوردها تلقی خواهد شد.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران با تاكید بر این كه هر دانشكده مسئولیت نظارت بر كیفیت غذای دانشجویی خویش را دارد، اظهار نمود: به علت پراكندگی ساختمان های دانشكده ما سلف مركزی در دانشگاه به منظور تهیه یكجا برای پخت غذای دانشجویان را نداریم، به همین جهت هر دانشكده آشپزخانه مخصوص به خویش را دارد و غذای دانشجویان را تهیه می كند.
دكتر حبیبا تصریح كرد: دانشگاه تهران به دنبال راه اندازی آشپزخانه سلف مركزی در دانشگاه بود كه هنوز به علت فراهم نبودن زیرساخت ها و عدم بودجه لازم نتوانستیم این سلف مركزی را راه اندازی نماییم. امیدواریم در آینده شرایط لازم جهت راه اندازی آن فراهم گردد.
به گزارش زارا به نقل از ایسنا، روز گذشته دانشجویان دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران در اعتراض به كیفیت نامناسب غذای این دانشكده با قراردادن غذاهای خود در محوطه دانشگاه خواهان رسیدگی دانشگاه به كیفیت غذا و برخورد با پیمانكار شدند.
منبع:

1398/08/22
19:11:07
5.0 / 5
4481
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است