تاكید یك مسئول بر لزوم توجه ویژه به قرآن در دانشگاه ها

تاكید یك مسئول بر لزوم توجه ویژه به قرآن در دانشگاه ها به گزارش زارا ایسنا/لرستان معاون دانشگاه لرستان بر ضرورت توجه و اهمیت بیشتر به قرآن در دانشگاه ها اصرار كرد و اظهار داشت: متاسفانه به قرآن كمتر اهمیت داده می شود.


حجت الاسلام حسین فلاحی اصل در آیین بزرگداشت هفته قرآن و عترت در دانشگاه های لرستان كه در ساختمان علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار نمود: خداوند متعال در قرآن كریم پس از قسم خوردن به مواقع نجوم می فرماید این قرآن كریم بوده و در كتابی مسطور بیان شده است.
وی بر ضرورت توجه و اهمیت بیشتر به قرآن در دانشگاه ها اصرار كرد و با ذكر این مطلب كه متاسفانه به قرآن كمتر اهمیت داده می شود، افزود: قرآن انسان را به بهترین مسیر زندگی هدایت می كند.
فلاحی اصل با اشاره به این كه در عالم و دار هستی ورای قرآن هدایتی وجود ندارد، افزود: هرگونه هدایت و سعادتی كه برای انسان وجود دارد در قرآن بیان شده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان حقیقت و هویت قرآن كریم را تبیین توحید و معاد دانست و اظهار داشت: اگر كسی بخواهد بیانات قرآن را در حد فهم خود پایین بیاورد و بر حرف خود پافشاری كند مصداق بارز تكذیب قرآن است.
وی با ذكر این مطلب كه همه جای قرآن و همه ساختمان قرآن اعجاز است، افزود: قرآن بر روح و روان تاثیر واقعی دارد و دوای تمام دردها را باید در این كتاب آسمانی جست وجو كرد.
فلاحی اصل قرآن را یكپارچه هدایت دانست و اشاره كرد: قرآن كریم كتاب هدایت همه انسان ها در همه اعصار و زمانه هاست و به بهترین مسیر زندگی هدایت می كند، اشاره كرد: كسانی كه در پرتو هدایت قرآن قرار نگرفته اند، از هدایت حقیقی آن هیچ بهره ای نبرده اند.




منبع:

1398/08/21
14:18:33
5.0 / 5
4610
تگهای خبر: ارز , دانشگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است