معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت اعلام كرد

تغییر رشته فرزندان هیات علمی دانشگاه آزاد از دامپزشكی به پزشكی متوقف گردید

تغییر رشته فرزندان هیات علمی دانشگاه آزاد از دامپزشكی به پزشكی متوقف گردید زارا: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت از رفع اثر دستور موقت شعبه چهل و پنج دیوان عدالت اداری درباب ادامه روند تغییر رشته فرزندان اعضاء هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر كریم همتی، با اشاره به این خبر اظهار نمود: با تصمیم شعبه 45 دیوان عدالت اداری، نامه شماره 520/505 مورخ 11/6/1398 معاونت آموزشی وزارت بهداشت كماكان لازم الاجرا است و تغییر رشته فرزندان اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی از دامپزشكی به دیگر رشته های پزشكی، دندانپزشكی و داروسازی متوقف شده است.
وی اضافه كرد: بر این اساس دستور موقت صادره از شعبه 45 دیوان عدالت اداری كه مبین جلوگیری از نامه معاونت آموزشی در جهت عدم اجازه این روند بود با تصمیم جدید شعبه مذكور كان لم یكن شده است.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت اضافه كرد: دكتر نمكی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، طی نامه ای به ریاست دیوان عدالت اداری رفع اثر از دستور موقت صادره را درخواست كرده بود.
به گزارش وبدا، دكتر همتی اشاره كرد: وزیر و معاونین وزارت بهداشت تمام تلاش خودرا در راه برقراری عدالت آموزشی به كار خواهند گرفت تا ضمن به حداقل رسیدن نگرانی آحاد جامعه از سوژه فوق كه در چند روز اخیر انعكاس گسترده ای در فضای مجازی و رسانه ای پیدا كرده بود، امكان ادامه تحصیل افراد شایسته و توانمند در تمام رده های آموزشی فراهم گردد.
منبع:

1398/07/23
14:59:19
5.0 / 5
4237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است