سرمایه گذاری مطمئن و پر سود

سرمایه گذاری مطمئن و پر سود به گزارش زارا یكی از روش های تاثیر گذار و كاربردی برای انجام یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود، سرمایه گذاری در قسطی كلاب به حساب می آید.به گزارش زارا به نقل از مهر، بدون تردید، سرمایه گذاری مطمئن و پرسود همواره مدنظر افرادی قرار دارد كه به هر طریقی به دنبال افزایش سرمایه خود می باشند. به صورت كلی، اقشار مختلف جامعه از نقطه نظر اقتصادی در دو گروه صاحبان مشاغل و سرمایه گذار تقسیم می گردند. این دو گروه برای دستیابی و كسب موفقیت های بیشتر غالباً به یكدیگر نیاز مبرم و ضروری پیدا می كنند.
افرادی كه سرمایه نقدی در اختیار خود داشته، اما به دلیل عدم مهارت و توانایی لازم در عرصه اقتصادی و به منظور پیشگیری از خواب سرمایه و افزایش ارزش افزوده پول، سرمایه خویش را در اختیار دیگران قرار می دهند، با عنوان سرمایه گذار شناخته می شوند. بر همین اساس، این دسته از افراد همواره درصدد انجام یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود بر می آیند. از یك سوی، متاثر از مشكلات اقتصادی موجود و بی ثباتی چشم گیر نرخ ارز، اغلب كسب و كارها بشدت تحت شعاع این مساله قرار گرفته است.
از سوی دیگر، علاوه بر كاهش قدرت خرید مردم و كمبود نقدینگی، ارزش و اعتبار سرمایه های نقدی با روند نزولی همراه شده است. در این شرایط، دست روی دست گذاشتن و اقدام نكردن برای انجام یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود و تورم ایجاد شده، مشكلات و معضلات بسیاری را برای اقتصاد خانواده با خود به همراه خواهد داشت. روند نامنظم و صعودی قیمت ها در مقایسه با میانگین درآمد مردم یك اجتماع، با عنوان تورم شناخته می شود. مهم نیست كه افراد چه میزان پول و سرمایه دارند، مهم این است كه این مبلغ را در كجا سرمایه گذاری خواهند كرد. بنابراین، برای برخورداری از یك آینده راحت و آسوده، نوع سرمایه گذاری حال حاضر افراد بسیار تاثیر گذار و مؤثر می باشد.

لزوم و اهمیت انجام سرمایه گذاری مطمئن و پرسود
بدون اغراق، اغلب قریب به اتفاق مردم در زندگی خود اهداف ریز و درشتی را در سر داشته و برای دستیابی به اهداف خود نهایت تلاش و تلاش را بكار می بندند. خیلی از تلاش های انسان ها به منظور رسیدن به پول و اندوختن سرمایه خود صورت می گیرد تا بدین طریق در زندگی خود از رفاه و آسایش برخوردار باشند. از جانب دیگر، خیلی از افراد به منظور افزایش سرمایه گذاری خود همواره به روش های انجام سرمایه گذاری مطمئن و پرسود، نگاه ویژه ای دارند. امروزه با تغییر و تحولات به وجود آمده ناشی از پیشرفت تكنولوژی، سبك كار، زندگی و عرصه اقتصاد یك جامعه هم تحولات بسیاری را به خود دیده است. بر همین اساس، روش ها و نحوه سرمایه گذاری هم با تغییرات گسترده ای همراه شده است. ناگفته نماند كه هم اكنون، برای انجام سرمایه گذاری روش های زیادی پیش روی افراد قرار دارد. با این حال، انجام سرمایه گذاری مطمئن و پرسود علاوه بر محافظت از سرمایه افراد، سرمایه گذاری پرسودی را برای آنها به ارمغان می آورد. یكی از روش های تاثیر گذار و كاربردی برای انجام یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود، سرمایه گذاری در قسطی كلاب به حساب می آید.

چرا سرمایه گذاری در قسطی كلاب؟
بدون اغراق، سرمایه گذاری در قسطی كلاب، بعنوان یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود تلقی می گردد. یكی از روش های سرمایه گذاری در قسطی كلاب، سرمایه گذاری در تامین كالای این مجموعه می باشد. قانونی و شرعی بودن، دریافت ضمانت (چك یا سفته) در هنگام عقد قرارداد، ضمانت بازپرداخت صد درصدی سود و اصل پول و انجام یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود و تضمین شده، از خصوصیت های بارز سرمایه گذاری در قسطی كلاب به حساب می آید. با سرمایه گذاری در تامین كالا، چنانچه سرمایه گذار به دریافت اصل و سود پول خود به صورت سالیانه تمایل داشته باشد، سود این سرمایه گذاری 35% در نظر گرفته می شود. نرخ سود در دریافت ماهانه سود و سالانه اصل پول، برابر با 32% می باشد. همینطور چنانچه سرمایه گذار به صورت ماهانه اصل پود و سود را دریافت نماید، نرخ سود سرمایه گذاری 24% لحاظ می شود. این مورد به خوبی نمایانگر انجام یك سرمایه گذاری مطمئن و پرسود در قسطی كلاب می باشد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/07/21
23:21:00
5.0 / 5
5139
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است