رئیس دانشگاه آزاد تاكید كرد

لزوم تنظیم سند تربیتی برای دانشگاه آزاد

لزوم تنظیم سند تربیتی برای دانشگاه آزاد به گزارش زارا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد: برای دانشگاه آزاد باید سند تربیتی دانشگاه تنظیم و اجرا شود و این دانشگاه با معیار اسلامی باشد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، محمد مهدی طهرانچی در دومین دوره آموزشی و تشكیلاتی طرح شهید شهریاری، اظهار نمود: در ابتدای انقلاب با جمعیت حدود ۳۵ میلیونی ۱۷۰هزار دانشجو وجود داشت.
وی اشاره كرد: هم اكنون ۴۸ درصد جمعیت كشور دانشجو است و نباید از این ظرفیت غفلت نماییم برای اینكه دشمنان در خارج از مرزهای ایران اسلامی از این فرصت و ظرفیت، سوءاستفاده خواهند كرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد: برای دانشگاه آزاد باید سند تربیتی دانشگاه تنظیم و اجرا شود، باید دانشگاه آزاد با معیار اسلامی باشد.
طهرانچی با بان اینكه ركن و اساس دانشگاه به استاد است و دانشگاه باید ظاهر خودرا با سیاست گذاری صحیح و برنامه ریزی حفظ كند، اشاره كرد: در آموزش و پرورش ما از ۱۸ سالگی تربیت تمام می شود نادرست است برای اینكه جوان باید تا ۲۱ سالگی تربیت شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: اساتید دانشگاه در تربیت دانشجویان سه نقش دارند و دانشجویان را باید برای آموزش اسلامی و حضور در اجتماع اسلامی و شغلی كه با مفاهیم اسلامی همراه می باشد تربیت كنند.
طهرانچی درانتها با اشاره به اینكه حاكمیت ارزش های اخلاقی و موازین اسلامی در نظام آموزش عالی ضروری و لازم است، اشاره كرد: اساتید دانشگاه ها نقش كلیدی دارند و باید با مسائل كشور درگیر شوند و نقش اساتید فراتر از تعلیم مسئله تربیت است.

منبع:

1398/06/24
20:45:59
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: آموزش , ارز , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است