معاون فرهنگی وزیر علوم خبر داد

فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره تیتر 11

فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره تیتر 11 به گزارش زارا معاون فرهنگی وزیر علوم از فرصت 10 روزه اعتراض به روند داوری جشنواره نشریات دانشجویی (تیتر 11) آگاهی داد و اظهار داشت: منتقدان نظرات خودرا می توانند به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.


دكتر غفاری در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با اشاره به قرار دادن فرصت ۱۰ روزه اعتراض به روند داوری جشنواره نشریات دانشجویی (تیتر ۱۱) اظهار نمود: معترضان به روند برگزاری و داوری این جشنواره تا ۱۰ روز فرصت دارند اعتراض خودرا بوسیله ایمیل به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند تا وزارت علوم این اعتراضات و نقدها را بررسی كند و پاسخ دهد.
ایشان سپس اشاره كرد: وزارت بهداشت میزبان جشنواره سال آینده نشریات دانشجویی یا "تیتر ۱۲" است؛ قرار شد این جشنواره برمبنای زمان بندی اعلام شده در مرداد ماه سال ۹۹ اجرا شود.
معاون فرهنگی وزیر علوم با اشاره به اینكه نشریات دانشجویی بستری است تا دانشجویان صدای خودرا به گوش دیگران برسانند، اشاره كرد: دانشجویان بوسیله نشریات دانشجویی مسائل و دغدغه هایشان را مطرح می كنند و به صورتی ظرفیت و توانمندی های خودرا نشان می دهند. از طرف دیگر نشریات دانشجویی برای بیرون از فضای دانشگاهی نیز كاركردهایی دارند و این امكان را برای سیاست گذاران و تصمیم سازان و تصمیم گیران فراهم می كنند كه بوسیله این نشریات فضای حاكم بر دانشگاه را رصد كنند.
دكتر غفاری در ادامه با اشاره به بازبینی شیوه نامه نشریات دانشجویی، اظهار داشت: این شیوه نامه در دست بازبینی است، باید این بازبینی در شورای نظارت بر نشریات، نهایی و در نهایت ابلاغ شود.
منبع:

1398/06/06
13:38:52
5.0 / 5
4099
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است