رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خبر داد

دانشجویان علوم پزشكی صاحب كارت رفاه می شوند، راه اندازی اپلیكیشن موبایلی دریافت و پرداخت وام

دانشجویان علوم پزشكی صاحب كارت رفاه می شوند، راه اندازی اپلیكیشن موبایلی دریافت و پرداخت وام به گزارش زارا رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از طرح این صندوق جهت راه اندازی اپلیكیشن موبایلی تا مهر جاری آگاهی داد و اظهار داشت: بر این اساس دریافت و پرداخت وام ها با كمك این اپلیكیشن صورت می گیرد.


بهروز رحیمی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از برنامه وزارت بهداشت برای صدور كارت رفاه برای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی آگاهی داد و اظهار نمود: در نظر داریم كارتی شبیه كارت دانشجویی برای دانشجویان طراحی نماییم كه برمبنای آن تمامی تسهیلاتی كه به دانشجویان پرداخت می شود در چارچوب آن كارت پرداخت گردد و دانشجویان نیز هزینه های دانشجویی خودرا با استفاده از این كارت پرداخت كنند.
ایشان سپس اشاره كرد: دانشجویانی كه صاحب كارت رفاه شوند می توانند در طول تحصیل خود از این كارت در بخش های رفاهی، تغذیه ای و خوابگاهی استفاده كنند. در واقع هدف ما این است كه فرصت بهتری به دانشجویان به منظور استفاده بهتر از این كارت ها داده شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اشاره كرد: راه اندازی كارت رفاه دانشجویان مدتی زمان بر است و باید زیرساخت های لازم جهت راه اندازی این كارت فراهم گردد بدین سبب امكان راه اندازی آن تا مهر امسال وجود ندارد.
مهندس رحیمی اشاره كرد: نخستین اولویت ما در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت علوم راه اندازی اپلیكیشن موبایل برای دانشجویان علوم پزشكی است كه بر طبق آن دانشجویان دریافت و پرداخت وام های خودرا از این طریق انجام دهند. بر این اساس بازگشت حضوری دانشجویان در این زمینه به صفر می رسد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت درانتها اشاره كرد: اپلیكیشن موبایل دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی تا مهر ماه راه اندازی خواهد شد.
منبع:

1398/06/04
14:15:50
5.0 / 5
3930
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است