معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

حفظ ارزش های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس از اولویت ها است

حفظ ارزش های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس از اولویت ها است زارا: معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دیدار با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ارتش اظهار داشت: یكی از اولویت های مهم ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آشنایی نسل سوم انقلاب اسلامی با ارزش های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس است.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دیدار با دكتر لاری پور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ارتش، بر ضرورت به كارگیری اولویت های فرهنگی طب رزم در مباحث فرهنگی اصرار كرد.

وی افزود: مهم ترین خاصیت ارتش نظم پذیری و نظم مداری آن است، كه در فرهنگ ایرانی- اسلامی نیز، این مهم سفارش موكد شده است.

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در دانشگاه های علوم پزشكی ارتش بیان كرد: یكی از اولویت های مهم ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آشنایی نسل سوم انقلاب اسلامی با ارزش های فرهنگی هشت سال دفاع مقدس است.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن بیان این نكته كه هشت سال دفاع مقدس، هشت سال فرهنگ سازی در عرصه های خودباوری، خویشتن داری، از خودگذشتگی، رشادت، شهامت و شجاعت را در دل خود دارد، اضافه كرد: پاسداشت این ارزش ها، یكی از مهم ترین برنامه های آتی ما در فعالیت های فرهنگی مان است.

دكتر لاری درانتها این نشست مشترك از برگزاری اولین یادواره ارزش های فرهنگی در طب رزم همزمان با هفته گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس با همكاری دانشگاه علوم پزشكی ارتش در شهریور ماه سال جاری آگاهی داد.
به گزارش وبدا، در این جلسه كه با حضور لله گانی مدیر كل فرهنگی وزارت بهداشت و فنایی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی ارتش برگزار شد، گزارش كلی از روند فعالیت های فرهنگی و برنامه های آتی این حوزه در این دانشگاه ارائه شد.

منبع:

1398/05/17
18:29:07
5.0 / 5
4071
تگهای خبر: ارز , بهداشت , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است