برای حمایت از طرح های ملی؛

صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد تاسیس می شود

صندوق پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد تاسیس می شود زارا: رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در این دانشگاه برای پشتیبانی از طرح های ملی آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر بابك نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در هجدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است و رسالت آن در شرایط فعلی كشور بیشتر از گذشته است.
وی به برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و اشاره كرد: این دانشگاه در كنار آموزش های تئوریك، آموزش های مهارتی را در نظر دارد و در این راستا برنامه ریزی های منظمی را عملیاتی می كند. با عنایت به این كه در شرایط حاضر اشتغال یكی از دغدغه های اساسی كشور است، بدین جهت دانشگاه آزاد اسلامی جذب دانشجو را برمبنای نیازسنجی در برنامه خود قرار داده است.
دكتر نگاهداری اشاره كرد: برمبنای طرح آمایشی در هر منطقه، دانشجویان در رشته هایی مطابق با نیاز آن شهر و منطقه جذب می شوند كه بتوانند سهم عمده ای را در رفع نیازهای اساسی ایفا كنند.
رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد: صندوق پژوهش و فناوری برای پشتیبانی از طرح های بزرگ و ملی تأسیس شده است.
وی با اشاره به تحول عظیم در حوزه امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد: توسعه خوابگاه های متأهلی برای ترویج فرهنگ ازدواج مورد توجه است.
منبع:

1398/05/13
19:46:12
5.0 / 5
4508
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است