پرداخت بدهی ها مهم تریم چالش دانشگاه علوم پزشكی لرستان

پرداخت بدهی ها مهم تریم چالش دانشگاه علوم پزشكی لرستان به گزارش زارا رئیس دانشگاه علوم پزشكی لرستان مهم ترین چالش این دانشگاه را پرداخت بدهكاری ها دانست و اظهار داشت: همینطور در شهرستان های محروم استان نیازمند حضور متخصص جراحی مغز و اعصاب، ارتوپد، چشم، زنان و بی هوشی هستیم.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر محمدرضا نیكبخت در جمع خبرنگاران مهم ترین چالش دانشگاه علوم پزشكی را پرداخت بدهكاری ها عنوان نمود و اضافه كرد: این دانشگاه بالغ بر ۳۷۴ میلیارد تومان در بخش تجهیزات، حقوق، كارانه پزشكان و پرستاران، حقوق كارگران شركت های خدماتی و تأسیساتی و آشپزخانه بدهكار است.

وی خاطرنشان كرد: بالغ بر ۳۳۱ میلیارد تومان در بخش پروژه های عمرانی بدهكاریم كه امیدواریم مسئولین استان چاره ای فوری، اورژانسی و جدی برای حل این معضلات لحاظ كنند.

نیكبخت افزود: در بخش های مختلف رشته هایی را نیاز داریم كه این مهم را به وزارت بهداشت اعلام كردیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشكی لرستان اظهار داشت: در شهرستان های محروم متخصص جراحی مغز و اعصاب، ارتوپد، چشم، زنان و بی هوشی نیاز داریم.

وی افزود: در شهرستان ها چهار تخصص اصلی را نداریم، متخصص بیهوشی و زنان كم داریم، اما در مورد جراحی داخلی وضعیت مان بهتر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشكی لرستان تصریح كرد: برای حل معضلات بیمارستان ها باید به این مراكز سركشی و مشكلات آنها را بررسی نماییم و جلساتی را با همدلی و همفكری برای حل این معضلات تشكیل می دهیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشكی لرستان با اشاره به اینكه در حوزه درمان نظارت ها را انجام می دهیم، خاطرنشان كرد: بر مبنای كمیسیون ماده ۱۱، ۳۴ پرونده را بررسی كردیم كه در این پرونده ها تعطیلی مطب و موسسه درمانی، ارجاع به دادگستری و برخوردهای مختلفی مطابق قانون بررسی خواهد شد.
1398/04/25
15:13:28
5.0 / 5
4119
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است