مشاور وزیر علوم در امور بانوان:

جای خالی نمایش خلاقیت و نوآوری در دانشگاه ها احساس می شود

جای خالی نمایش خلاقیت و نوآوری در دانشگاه ها احساس می شود زارا: مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بانوان با بیان این كه جای خالی نمایش خلاقیت و نوآوری در دانشگاه ها احساس می شود،  گفت: برای توسعه یك كشور نیاز است كه توانمندی های جامعه به خوبی شناخته شود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، زهرا كیاسالاری رینه در آئین اختتامیه نمایشگاه منطقه ای توانمندی های دانشجویان دختر در زمینه مد لباس و صنایع دستی در بجنورد، با اشاره به اینكه نقش زن در جامعه بسیار مؤثر است، افزود: هم اكنون حتی پسران هنگام ازدواج به دنبال بانوان توانمند و شجاع هستند و بعضی از این توانمندی ها ژنتیكی بوده و برخی هم با آموزش مناسب شكوفا می شوند و باید بانوان كشورمان توانمندی های خودرا جدی بگیرند.
وی با تاكید بر جذاب بودن نمایشگاه برای بازدیدكننده ها، عنوان كرد: روحیه خلاقیت و نوآوری در دانشگاه ها باید بیشتر شود و در این زمینه جای خالی این مساله در دانشگاه ها حس می شود.
كیاسالاری با اشاره به اینكه حركت چنین اقدامات زیبا در كشور سبب توسعه خواهد شد، اضافه كرد: كسانی كه كارهای بزرگی در كشور انجام می دهند، از دامان همین مادران و زنان جامعه رشد كرده اند و ما باز باید به رشد و توسعه زنان كشورمان اهمیت دهیم تا توسعه خوبی در كشور داشته باشیم.
وی ادامه داد: حمایت مناسب از بانوان در زمینه مد، لباس و صنایع دستی به عهده مسئولان است تا در این زمینه بطور جدی ورود پیدا كنند و فرصت های بیشتری باید برای بروز استعدادها و توانمندی های بانوان فراهم گردد.
كیاسالاری دانشگاه را بهترین مكان برای عرصه خلاقیت های دانشجویان دانست و اظهار داشت: دختران باید تلاش خودرا برای ساخت كشور خود داشته باشند و این به معنای جسارت در انجام كارهای جدید است و باید با پشتكار جدی توانمندی های خودرا به نمایش بگذارند.
منبع:

1398/02/13
12:11:23
5.0 / 5
4699
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است