معاون فرهنگی دانشگاه تاكید كرد

لزوم توجه به مطالبات به حق قشر دانشجو و فارغ التحصیلان دانشگاه هنر

لزوم توجه به مطالبات به حق قشر دانشجو و فارغ التحصیلان دانشگاه هنر به گزارش زارا معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر اظهار داشت: باید به مطالبات به حق قشر دانشجو و هنرجو، شاغل و یا فارغ التحصیل از این دانشگاه كه حالا به فكر جذب شدن در بازار كار حرفه ای هستند، توجه داشت و زمینه را برای فعالیت مؤثر آنها متناسب با تخصص و حرفه ای كه در دانشگاه آموخته اند، فراهم نمود تا این قشر فرهیخته در آینده ای نزدیك و یا حتی دور، خویش را در جامعه مفید و جریان ساز تصور كنند.


بیژن اربابی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر در گفتگو با خبرنگار ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: طی چندماه اخیر كه تصدی این معاونت را در دانشگاه هنر به عهده گرفتم، در وهله نخست كوشش و تلاشی را با همراهی همكارانم به كار بستیم كه ابتدا آنچه كه در گذشته از مجموعه اقداماتی كه به انجام رسیده است را مورد بررسی و رصد قرار داده و به اصطلاح نكات مثبت آنرا برای پیمودن مراحل بعدی كه باعث قوام و قدرت بیشتر ما در فعالیت آتی خواهد بود، استخراج نماییم.
وی افزود: در ورود به هر عرصه ای قطعا مهمترین چالش، نیروی انسانی شاغل در آن مجموعه و كمبودهایی كه متوجه هر كدام از آنهاست، مورد توجه است. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر هم از این امر مستثنی نیست و سعی شده نسبت به افزایش كفایت مداری اعضای زیرمجموعه به منظور حصول نتیجه بهتر در روند جاری اداری و سازمانی این معاونت حساسیت هایی وجود داشته باشد. به بیان دیگر یكی از محورهای فعالیت معاونت فرهنگی دانشگاه هنر، ارتقای كیفی مجموعه اقداماتی است كه رسالت آن بر دوش ما نهاده شده است.
اربابی خاطرنشان كرد: یكی از بزرگترین مسائل موجود در عرصه دانشگاهی كه البته چالش برانگیز هم به نظر می آید، رفتارها و مناسباتی است كه در محیط دانشگاه بعنوان یك محیط فرهنگی و فرهیخته جاری است و در عین حال واكنش هایی است كه از جانب هر كدام از ما در ازای بروز این رفتارها و مناسبات رخ می دهد و در این فرآیند باید به این نكته توجه داشت كه مخاطبان اصلی ما را قشر دانشجو می سازند كه هم در محیط های زیرمجموعه این دانشگاه و هم در پیكره بیرونی آن، یعنی سایر دانشگاه های هنر مشغول به تحصیل هستند.
اربابی تاكید كرد: باید به مطالبات به حق قشر دانشجو و هنرجو، شاغل و یا فارغ التحصیل از این دانشگاه كه حالا به فكر جذب شدن در بازار كار حرفه ای هستند، توجه داشت و زمینه را برای فعالیت مؤثر آنها متناسب با تخصص و حرفه ای كه در دانشگاه آموخته اند، فراهم نمود تا این قشر فرهیخته در آینده ای نزدیك و یا حتی دور، خویش را در جامعه مفید و جریان ساز تصور كنند.
وی اظهار داشت: اعتقاد دارم كه اگر از جانب مسئولان فرهنگی در هر سطح و در هر محیطی بخصوص دانشگاهی، هدایتگری به درستی به انجام برسد، دانشجویان، هنرجویان خود قادر به انتخاب راه درست خواهند بود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر در انتها اظهار داشت: دانشجویان شاغل در رشته های گوناگون دانشگاه هنر اقبال خوبی نسبت به كارآفرینی، تولید محتوا، بروز خلاقیت های هنر و فعالیت در كانون های رشد دارند و امیدوارم با مجموعه تمهیداتی و تدابیری كه اندیشیده می شود راهی پیش پای ما قرار گیرد كه باعث شود از انجام كارهای موازی، تكراری اجتناب كرده و گرفتار روزمرگی نشویم.
1398/01/29
14:24:53
5.0 / 5
4081
تگهای خبر: بازار , تولید , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است