رییس دانشگاه شهید چمران اهواز:

احتمال ورود آب به دانشگاه شهید چمران اهواز كم است

احتمال ورود آب به دانشگاه شهید چمران اهواز كم است به گزارش زارا رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: تا این لحظه این اتفاق كه میزان آب رودخانه كارون به حدی برسد كه آب وارد دانشگاه شود، پیش بینی نمی گردد ولی تدابیر لازم را برای پیشگیری از خطرات احتمالی اندیشیده ایم.


غلامحسین خواجه در گفتگو با ایسنا، درباره تشكیل جلسه ستاد بحران در دانشگاه شهید چمران اهواز در مورد سیل احتمالی در استان، اظهار نمود: امروز نخستین جلسه دانشگاه در مورد این كه اگر احیاناً مشكلاتی به واسطه سیل در خوزستان به وجود بیاید و مشكلاتی برای دانشگاه هم ایجاد شود، چه اقداماتی داشته باشیم، تشكیل شد.
وی ادامه داد: همینطور در این نشست درباره این كه در صورت وقوع سیل چه كمك هایی می توانیم به استان داشته باشیم، صحبت شد كه تصمیم بر این شد ستادی برای جمع آوری كمك های غیرنقدی همكاران مان در دانشگاه تشكیل و همینطور شماره حساب هایی برای جمع آوری كمك های نقدی همكاران اعلام گردد تا این كمك های نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان اختصاص یابد.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح كرد: به مسؤولان استان اعلام می نماییم كه در صورت وقوع سیل، ما هم هر كمكی از نظر علمی و دیگر جنبه ها و همینطور امكاناتی از دست مان برآید، انجام می دهیم و برای كمك آماده هستیم.

ایشان در ادامه اظهار داشت: همینطور در جلسه امروز این مورد كه میزان آب تا چه مقدار باشد امكان دارد به دانشگاه صدمه وارد كند، صحبت و پیش بینی هایی صورت گرفت تا در صورت ایجاد مشكلاتی از این نظر، راهكارهای لازم را برای پیشگیری از خسارت های احتمالی داشته باشیم.

خواجه در پاسخ به این سوال كه با عنایت به همجواری دانشگاه با رودخانه كارون آیا احتمال ورود آب به دانشگاه وجود دارد؟ اظهار نمود: احتمال این كه آب وارد دانشگاه شود و از این نظر دانشگاه گرفتار مشكل شود، كم است. البته از برخی نقاط عمومی احساس می نماییم آب وارد دانشگاه شود كه مسؤولان شهر هم تدابیر لازم را در نظر خواهند گرفت. در هر صورت این مورد كه میزان آب رودخانه كارون به حدی برسد كه آب وارد دانشگاه شود، تا این لحظه پیش بینی نمی گردد ولی تدابیر لازم را هم برای پیشگیری از خطرات احتمالی اندیشیده ایم.1398/01/12
15:51:56
5.0 / 5
4309
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است