اعلام جزئیات ثبت نام دریافت تسهیلات قرض الحسنه دانشجویان دانشگاه آزاد

اعلام جزئیات ثبت نام دریافت تسهیلات قرض الحسنه دانشجویان دانشگاه آزاد زارا: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات اعطای تسهیلات بانك قرض الحسنه رسالت و بانك قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان را ابلاغ نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر مجید مشكینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات بانك قرض الحسنه رسالت و بانك قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان را به روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها، روسای واحدها، مراكز آموزشی و معاونت آموزش عمومی و مهارتی (سما) ابلاغ نمود.
نحوه درخواست تسهیلات دانشجویی
تسهیلات قرض الحسنه بانكی بوسیله ثبت نام در سامانه sajed.iau.ir توسط دانشجویان و سپس طی تشریفات اداری و قانونی به حساب شهریه دانشجویان منظور می شود. دانشجویان می توانند كلیه روند اجرایی را تا دریافت تسهیلات بوسیله سامانه مذكور پیگیری و مشاهده كنند.
در این دستورالعمل تاكید شده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی باید از تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ لغایت ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ جهت ثبت نام در سامانه ساجد به نشانیhttps: //sajed.iau.ir بخش صندوق رفاه دانشجویان اقدام نمایند. تمام مراحل تكمیل پرونده، افتتاح حساب و نمایش تضمین مربوطه باید توسط دانشجوی واجد شرایط صورت گیرد.
بر طبق این دستورالعمل، اعطای تسهیلات بانك قرض الحسنه رسالت نیاز به بازگشت حضوری در شعب نیست و مراحل تشكیل و تكمیل پرونده در محل واحدهای دانشگاهی سراسر كشور توسط مسئولان صندوق رفاه دانشجویان واحدها، راهنمایان و نمایندگان كانون انجام می شود.
همین طور برای اعطای تسهیلات بانك قرض الحسنه مهر ایران، دانشجویان می توانند به نزدیك ترین شعبه بانكی مربوطه در محل زندگی یا تحصیل خود جهت تشكیل و تكمیل پرونده بازگشت كنند.
در قسمتی دیگر از این دستورالعمل آمده، بانك های عامل مذكور مبلغ تسهیلات را به حساب تعیین شده بنام صندوق رفاه دانشجویان سازمان مركزی واریز می كنند و سپس مطابق با ثبت نام دانشجویان مبالغ واریزی به حساب درآمدی واحدها و مراكز آموزشی دانشگاه انتقال داده می شود.
دانشگاه صرفا بعنوان معرف است و هیچ گونه تعهدی نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلاتی دریافتی دانشجویان ندارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویانی كه سپس دریافت تسهیلات، در واحد دیگر میهمان می شوند و میهمانی ایشان تداوم می یابد و یا دانشجویانی كه بر طبق ضوابط و مقررات به واحد دیگر انتقال می یابند، میزان بستانكاری ایشان درباب این تسهیلات توسط واحدهای مبدا به حساب واحدهای مقصد واریز می شود.1397/12/06
14:22:13
5.0 / 5
4168
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است