رئیس سازمان امور دانشجویان خبر داد

صنعتی شدن آشپزخانه های دانشگاه ها تا آخر ۹۸

صنعتی شدن آشپزخانه های دانشگاه ها تا آخر ۹۸ به گزارش زارا رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اینكه دانشجویان سرمایه های آینده این كشور هستند كه باید سلامت روح و جسم آنان در اولویت باشد، اظهار داشت: تلاش بر این است تا آخر سال آینده تمامی آشپزخانه های دانشگاه ها صنعتی شوند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، مجتبی صدیقی، شب گذشته در آئین افتتاح پروژه های دانشگاه صنعتی بیرجند، اظهار نمود: طرح آمایش آموزش عالی بعنوان یكی از محورهای كیفیت گرایی وظیفه حذف دانشگاه را دنبال نمی كند، بلكه در این طرح روش استفاده بهینه از امكانات آموزشی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: اساتید و مدیران دانشگاهی باید به عمق بخشیدن فعالیت ها بپردازند تا با تحقق كیفیت آموزشی، آینده سازان موفقی پرورش یابند.
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینكه در دهه پنجم حاكمیت اصول اخلاقی باید مدنظر قرار گیرد، خاطرنشان كرد: شفافیت در عملكرد از محورهای دهه پنجم انقلاب است.
صدیقی با اشاره به اینكه در دهه پنجم انقلاب باید نمادسازی و جریان سازی در دستور كار قرار گیرد، اظهار نمود: اساتید، نخبگان و روشنفكران باید جرقه های موفقیت ۴۰ ساله را به یكدیگر پیوند دهند تا داشته ها به یك جریان تبدیل گردد.
وی اظهار نمود: امروز یكی از مهم ترین این جریان ها هویت ملی است كه بعنوان یك سرمایه باید مورد توجه قرار گیرد، چراكه افتخار به ایرانی بودن در نظرسنجی های مختلف تأیید شده، به صورتی كه ۸۵ درصد دانشجویان، ایرانی بودن را افتخار می دانند.
معاون دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینكه برخی خوابگاه های موجود دانشگاه های كشور نیازمند بازسازی و تغییر رتبه هستند، خاطرنشان كرد: تمام خوابگاه ها باید مجهز به اتاق تندرستی باشند و دانشگاه های صنعتی باید در بحث زمین های چمن مصنوعی هم وارد شوند.
صدیقی با اشاره به اینكه دانشجویان سرمایه های آینده این كشور هستند كه باید سلامت روح و جسم آنان در اولویت باشد، خاطرنشان كرد: تلاش بر این است تا آخر سال آینده تمامی آشپزخانه های دانشگاه ها صنعتی شوند.
1397/12/02
19:11:51
5.0 / 5
4481
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است