معاون اداری، مالی دانشگاه پیام نور عنوان كرد

توسعه كیفی، اولویت اصلی دانشگاه، بازنشستگی بیشتر از ۱۰۰۰ نفر از دانشگاه پیام نور در سال آینده

توسعه كیفی، اولویت اصلی دانشگاه، بازنشستگی بیشتر از ۱۰۰۰ نفر از دانشگاه پیام نور در سال آینده زارا: معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینكه در سال آینده بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در دانشگاه پیام نور بازنشسته خواهند شد، اضافه كرد: نیروهای واجد شرایط از مجوزهای استخدامی این افراد برای تبدیل وضعیت اداری بهره مند خواهند شد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر حسن علیزاده طی سخنانی در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی با عنوان اینكه دانشگاه پیام نور به دنبال افزایش نفوذ و تاثیر پذیری این دانشگاه در حل مشكلات اجتماعی و اقتصادی جامعه است، اظهار داشت: درصدد هستیم بسترهای لازم برای برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت را احداث نماییم.
وی گفت: دانشگاه پیام نور با پشت سر گذاشتن مشكلات و چالش های مختلف به رشد مطلوب رسیده و طی ۳۰ سال سابقه موفقی داشته است و فارغ التحصیلان آن در حوزه های مختلف علمی درخشیده اند.
دكتر علیزاده با اشاره به اینكه در سال اینده بالغ بر یك هزار نفر در دانشگاه پیام نور بازنشسته خواهند شد، اضافه كرد: نیروهای واجد شرایط از مجوزهای استخدامی این افراد برای تبدیل وضعیت اداری بهره مند خواهند شد.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در تدوین چشم انداز خود برای توسعه كمی برنامه خاصی ندارد، ولی عمده فعالیت های آن برای كیفی سازی در تمام ابعاد و حوزه های مختلف است كه سپس تایید هیات امنا اجرایی میگردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور بعنوان هاب الكترونیكی در جامعه مطرح است و از این رو نیاز به توجه از طرف مسئولان دارد.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور عمده برنامه های دانشگاه پیام نور در سال ۹۸ را، به اتمام رساندن پروژه های نیمه تمام و رسیدگی به وضعیت واحدهای اجاره ای معطوف دانست، اظهار داشت: خودگردانی مراكز این دانشگاه و استقلال مالی از اهداف طولانی مدت این دانشگاه است.1397/10/01
23:22:52
5.0 / 5
4681
تگهای خبر: اقتصاد , دانشگاه , صنعت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است