رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد

تعیین تكلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ همكار علمی در یكسال گذشته

تعیین تكلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ همكار علمی در یكسال گذشته زارا: رئیس دانشگاه پیام نور از تعیین تكلیف وضعیت استخدامی ۸۹۴ نفر از كاركنان علمی دانشگاه آگاهی داد و اضافه كرد: با مساعدت و همراهی مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیات مركزی جذب اعضای هیات علمی، ۸۹۴ همكار علمی كه از سال ۱۳۸۴ با عناوینی همچون پیمانی مشروط، دستیار علمی و قراردادی طبق بخشنامه وزیر وقت، در دانشگاه جذب شده بودند، در یكسال گذشته تعیین تكلیف شدند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر زمانی ضمن بیان این مطلب، ساماندهی نیروی انسانی را یكی از مهم ترین سیاست های دانشگاه عنوان نمود و در تشریح جزئیات وضعیت رسیدگی به پرونده تبدیل وضعیت كاركنان علمی اظهار داشت: از مجموع ۸۹۴ پرونده متقاضی عضویت هیات علمی دانشگاه پیام نور، سوژه پیمانی شدن ۴۱۲ پرونده مورد موافقت قرار گرفته و احكام بخش زیادی از آنها صادر شده و بقیه باز در حال صدور است.
رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینكه از این تعداد، ۳۶۲ متقاضی دیگر باز موفق به كسب تاییدیه هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه برای دریافت حكم پیمانی شده اند، اظهار داشت: مجوز لازم برای این تعداد از هیات امنای دانشگاه ستاندن شده است.
دكتر زمانی با عنوان اینكه ۲۴ نفر از همكاران علمی قبل از این استعفاده داده و ۲۸ پرونده باز در حال ستاندن صلاحیت عمومی هستند، اشاره كرد: ۶۸ پرونده دیگر باز با عنایت به مجوز هیات امنا به سبب ضرورت ارتقای وضعیت آموزشی و پژوهشی، برای تكمیل پرونده فرصت داده شده است.
وی ابراز امیدواری كرد: چنانچه كاركنان علمی در مهلت مقرر بتوانند شرایط آموزشی و پژوهشی را احراز كنند، در آغازین فرصت بعنوان عضو هیات علمی پیمانی ادامه خدمت خواهند داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دكتر زمانی درانتها اظهار داشت: خوشبختانه طی جلسات گوناگون از ابتدای سال تاكنون، تمامی ۸۹۴ همكار علمی تعیین تكلیف شده اند و الان مشكلی به نام پیمانی مشروط و یا دستیار علمی كه تعیین تكلیف نشده باشند، در دانشگاه پیام نور وجود ندارد.1397/09/14
14:40:30
5.0 / 5
4720
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است