آیین نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ابلاغ گردید

آیین نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ابلاغ گردید زارا: مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت آیین نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را به دانشگاه های علوم پزشكی كشور ابلاغ نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت آیین نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت را به دانشگاه های علوم پزشكی كشور ابلاغ نمود.
بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در۶ بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری برگزار می گردد.
لازم است مسئول دبیرخانه جشنواره در دانشگاه های علوم پزشكی حداكثر تا تاریخ ۱۵ آذرماه به مركز قرآن و عترت معرفی و دبیرخانه جشنواره با حضور ریاست دانشگاه، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، معاون فرهنگی و دانشجویی، معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مدیر فرهنگی، كارشناسان قرآن و عترت، دبیر كانون قرآن و عترت دانشگاه، دبیران كانون های مذهبی دانشگاه، نماینده تشكل های دانشجویی، نماینده سایر كانون های فرهنگی هنری، نماینده اعضای هیات علمی و نماینده كاركنان در دانشگاه تشكیل گردد.
به گزارش مفدا، ثبت نام در سامانه جشنواره از روز شنبه۹۷/۹/۱۰امكان پذیر است و دانشجویان، كارمندان و اساتید می توانند جهت ثبت نام به آدرس quran.behdasht.gov.irمراجعه نمایند.
علاقه مندان می توانند جهت دریافت آیین نامه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت اینجا كلیك كنند.1397/08/30
15:16:53
5.0 / 5
4266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است