دوره ای كه دانشكده محیط زیست برگزار می كند

از كنترل خشم تا اسلحه شناسی و تعقیب و گریز، آموزش های نظریه و عملی برای محیط بانان

از كنترل خشم تا اسلحه شناسی و تعقیب و گریز، آموزش های نظریه و عملی برای محیط بانان زارا: صد محیط بان از سراسر كشور جهت شركت در دوره آموزشی ۱۵ روزه ای كه در مركز آموزش های محیط بانی دانشكده محیط زیست در كرج برگزار می گردد حاضر شده اند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، رئیس دانشكده محیط زیست از آغاز دوره آموزش جامع محیط بانان كشور در مركز آموزش های محیط بانی دانشكده اطلاع داد و اظهار داشت: دوره جدید آموزش های محیط بانی با ساختار جدید و تاكید بر توان افزایی محیط بانان بخصوص در بخش های تخصصی آنها طراحی شده و به اجرا در می آید.

اسكندر امیدی نیا با اشاره به اینكه «آموزش» فرایندی است كه نباید تحت هیچ شرایطی متوقف شود، اظهار نمود: در چندماه گذشته كارشناسان بخش آموزش های دانشكده محیط زیست با مدیران سازمان حفاظت محیط زیست جلسات متعددی برای صدمه شناسی دوره های آموزشی محیط بانان برگزار كردند كه خروجی آن در دوره های جدید اجرا می گردد.

وی اظهار داشت: اصول جلب مشاركت و كار با جوامع بومی و محلی، كنترل خشم، بیماری های حیات وحش، اصول گشت زنی، تعقیب و گریز، دفاع شخصی، اسلحه شناسی، ضابطین قضایی، فنون مدیریت حیات وحش، شناخت تنوع و پوشش گیاهی ایران، نقشه خوانی، جهت یابی و كار با GPS، اطفا حریق در منابع طبیعی، حیات وحش ایران، قوانین و مقررات محیط زیست، شناخت آلاینده های محیط زیست و... از مهمترین دروسی هستند كه در این دوره آموزش داده می شود.

رئیس دانشكده محیط زیست اظهار داشت: محیط بانان علاوه بر دوره های تئوری، طی چند دوره عملی با جوانب عملی این كار آشنا می شوند و با رفتن به میدان تیر، اطفای حریق در محیط شبیه سازی شده، مانور تعقیب و بازداشت متهمین و اقداماتی نظیر آن به صورت عملی با این موقعیت ها آشنا می شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشكده محیط زیست، وی با اشاره به اینكه در انتها این دوره ارزشیابی انجام شده و آزمون نهایی از محیط بانان گرفته می شود، اظهار داشت: سطح دانش و مهارت محیط بانان سنجیده می گردد كه نمره آن در ارتقا و امتیازهای استخدامی اثرگذار است.1397/08/24
22:53:26
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: آموزش , ارز , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است