رییس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد

مشاركت 199 سرای دانشجویی در طرح ارتقاء صندوق رفاه

مشاركت 199 سرای دانشجویی در طرح ارتقاء صندوق رفاه زارا: مشاور و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت سراهای دانشجویی امسال اطلاع داد و اظهار داشت: امسال تمامی سراهای سطوح 3 و 4 ارتقاء خواهند یافت.


مهندس ذوالفقار یزدانمهر در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با اشاره به برنامه جدی صندوق رفاه دانشجویان برای ارتقاء سراهای دانشجویی در سال جاری، اظهار نمود: منابع این صندوق حاصل از هم افزایی با بانك ها برای امسال به مبلغ 620 میلیارد تومان می رسد كه 80 میلیارد آن با استفاده از بانك توسعه و تعاون در قابل تسهیلات به دانشجویان دكتری و 40 میلیارد هم با استفاده از بانك مهر در قالب تسهیلات وام شهریه به دانشجویان پرداخت خواهد شد. اما اما 500 میلیارد آن برای ساخت سرای دانشجویی اختصاص می یابد.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: امسال ارتقاء سطح سراهای سطح 3 و 4 در دستور كار قرار می گیرد كه تا كنون 199 سرای دانشجویی با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد تومان در طرح مذكور مشاركت داده شده اند و تابحال 50 درصد اعتبار فوق به دانشگاه ها پرداخت شده و باقی مانده اعتبار مذكور بعد از تایید مراحل پیشرفت كار از جانب صندوق پرداخت خواهد شد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان تصریح كرد: تابحال مبلغ 55 میلیارد تومان اعتبار برای تعمیر و تجهیز 25 سرای دانشجویی از جانب صندوق رفاه دانشجویان پرداخت شده است. در واقع سال 95 تعداد 59 و سال قبل هم تعداد 314 سرای دانشجویی به رتبه های بالاتر ارتقاء یافته اند.1397/07/05
18:56:08
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است