گمرك ایران اعلام كرد؛

صادرات كالاهای قاچاق مجوز می خواهد

صادرات كالاهای قاچاق مجوز می خواهد به گزارش زارا بر مبنای اعلام گمرك ایران، دریافت مجوز بهداشتی، استاندارد، قرنطینه های نباتی و دامی، برای صادرات كالاهای قاچاق الزامی شد.


به گزارش زارا به نقل از گمرك ایران، ️اخذ مجوز بهداشتی، استاندارد، قرنطینه های نباتی و دامی برای صادرات كالاهای قاچاق الزامی شد. ️دفتر صادرات گمرك ایران در بخشنامه ای در ارتباط با دستورالعمل نحوه صادرات اقلام مكشوفه قاچاق مبحث تبصره ۲ ماده ۷ آئین نامه اجرایی مواد ۵۵ و ۵۶ قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز به گمركات سراسر كشور اعلام نمود: معاونت حقوقی، امور مجلس و بین الملل ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز دریافت مجوزهای بهداشتی، ایمنی و قرنطینه ای را در صورت لزوم برای صادرات كالاهای قاچاق الزامی اعلام كرده است. بر مبنای اعلام ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز به گمرك ایران مقرر گردیده است تا سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی، پیش از ارسال هر گونه محموله به گمركات اجرایی جهت انجام تشریفات صادرات از محل كالای مكشوفه قاچاق، در صورتیكه مطابق ضوابط جاری صادرات كالاهای موصوف موكول به دریافت مجوز یا گواهی قانونی همچون بهداشت، استاندارد، قرنطینه های نباتی ودامی و... باشد، بدواً نسبت به دریافت مجوزهای قانونی لازم اقدام نموده و اسناد و مدارك مربوطه را هم به ضمیمه سایر اسناد به گمرك ذیربط ارسال نماید.
️الزامی شدن دریافت مجوزهای بهداشتی، ایمنی و قرنطینه ای برای صادرات كالاهای قاچاق با توافق نمایندگان سازمان حفظ نباتات، وزارت صمت، سازمان دامپزشكی، گمرك ایران، سازمان ملی استاندارد، ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز، وزارت جهاد كشاورزی و سازمان غذا و دارو صورت گرفته است.
 

1396/08/15
19:57:17
5.0 / 5
5205
تگهای خبر: صادرات , كالا , قاچاق , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است