افزایش میانگین تعداد معاملات بورس در مهر

افزایش میانگین تعداد معاملات بورس در مهر در اولین ماه پاییز، میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۶۴۸ میلیارد ریال، حجم معاملات به ۷۳۱ میلیون سهم، تعداد دفعات معاملات به ۶۸ هزار و ۴۴۱ نوبت رسید.به گزارش زارا به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، در نخستین ماه پاییز امسال، میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۶۴۸ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات به ۷۳۱ میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات به ۶۸ هزار و ۴۴۱ نوبت و میانگین ارزش بازار به ۳۴۶هزار و ۳۳۸ میلیارد تومان رسید.
میانگین نوبت های معاملات روزانه بورس اوراق بهادار در نخستین ماه پاییز امسال با افزایش روبرو شد.
در شهریور ماه امسال هم طی ۲۰ روز معاملاتی میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۷۲۷ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات به ۷۵۴ میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات به ۵۸ هزار و ۴۹۶ نوبت و میانگین ارزش بازار به ۳۳۹ هزار و ۳۵۶ میلیارد تومان رسید.
همچنین در مردادماه امسال طی ۲۲ روز معاملاتی میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۸۲۵ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات به ۷۷۳میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات به ۵۰ هزار و ۱۹۰ نوبت و میانگین ارزش بازار به ۳۲۵ هزار و ۴۴ میلیارد تومان رسید.
در تیرماه گذشته هم طی ۱۹ روز معاملاتی میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۷۱۵ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات به ۶۸۷ میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات به ۴۴ هزار و ۶۸۵ نوبت و میانگین ارزش بازار به ۳۲۴ هزار و ۸۶۱ میلیارد تومان رسید.
در خردادماه طی ۲۱ روز معاملاتی میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۳۶۴ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات به ۵۹۱ میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات به ۴۰ هزار و ۸۹۴ نوبت و میانگین ارزش بازار به ۳۲۰ هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان رسید.
بر اساس این گزارش؛ در اردیبهشت ماه طی ۲۱ روز معاملاتی میانگین روزانه ارزش معاملات ۳۶۰۲ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات ۱۵۱۷ میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات ۶۸ هزار و ۸۸۰ نوبت و میانگین ارزش بازار ۳۳۵ هزار و ۹۴۵ میلیارد تومان بود.
همچنین در فروردین امسال طی ۱۷ روز معاملاتی میانگین روزانه ارزش معاملات به ۱۹۲۹ میلیارد ریال، میانگین روزانه حجم معاملات به ۹۴۵ میلیون سهم، میانگین دفعات معاملات به ۷۴ هزار و ۸۵۳ نوبت و میانگین ارزش بازار، ۳۲۸ هزار و ۳۴۱ میلیارد تومان بود. ارسال رتبه

1396/08/12
23:00:55
5.0 / 5
4754
تگهای خبر: بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است