آغاز طرح جمع آوری تابلوهای پوشاك فاقد مجوز

آغاز طرح جمع آوری تابلوهای پوشاك فاقد مجوز به گزارش زارا، به نقل از فارس دبیر كمیسیون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان تهران گفت: هفته آینده طرح جمع‌آوری تابلوهای برندهای پوشاك خارجی فاقد مجوز در شمیرانات و تهران اجرا می‌شود.


علی‌اكبر پوراحمد‌نژاد گفت: با عنایت به اینكه در  بررسی‌های سال گذشته ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز در سطح عرضه نمونه‌هایی از تابلوهای برندهای پوشاك بدون مجوز و غیرمجاز شناسایی شد، بنابراین موضوع جمع‌آوری این تابلوها در جلسات ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت به طرح گذاشته شد. 
 
دبیر كمیسیون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان تهران با بیان اینكه تعداد این تابلوها در شمال تهران و در حوزه شمیرانات نسبت به سایر نقاط تهران بیشتر است، افزود: در بررسی‌ها 690 واحد صنفی با 169 عنوان برند خارجی شناسایی شد. 
 
وی با اشاره به اینكه در اواخر سال قبل روند اقدام و اخطار و برخورد با این مصادیق آغاز شد، گفت: با اخطارهای داده شده برخی از این برندها روند قانونی شدن را طی كردند و برخی هم با متوجه شدن تخلف كالاهای غیرمجاز خود را جمع‌آوری كردند.
 
پوراحمد‌نژاد تصریح كرد: روند جمع‌آوری تابلوهای پوشاك خارجی بدون مجوز و فاقد مجوز از هفته آینده در شمیرانات و از اواسط هفته آینده در تهران آغاز می‌شود، گفت: در سایر شهرستان‌های استان تهران نیز موارد محدودی شناسایی شده كه اخطار لازم داده شده، اما با بازخوردهای دریافت شده در ماه گذشته معلوم شد، بخش زیادی از این واحدهای صنفی اقدام خاصی در جهت اصلاح روش نداشته‌اند و عملا كالاهای بی‌كیفیت را تحت عنوان برند با قیمت بسیار بالا عرضه می‌كنند. 
 
دبیر كمیسیون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان تهران گفت: در جلسه‌ گذشته فرماندهی شمیرانات مقدمات اجرای طرح جمع‌آوری تابلوهای برندهای پوشاك غیرمجاز بعد از آخرین اخطار مطرح شد و مقرر شده این طرح از ابتدای هفته آینده در شمیرانات آغاز شود.
 
وی افزود: این طرح تا زمان جمع‌آوری كلیه تابلوهای برندهای پوشاك غیرمجاز ادامه دارد و ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان تهران هم به عنوان عضو ناظر در كنار مأموران سازمان صنعت و سازمان حمایت حضور دارد. 
1396/04/19
17:41:23
5.0 / 5
5032
تگهای خبر: پوشاك , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است