رئیس دانشگاه آزاد تاكید كرد

لزوم تولید شناسنامه دقیق از عملكرد استادان دانشگاه آزاد

لزوم تولید شناسنامه دقیق از عملكرد استادان دانشگاه آزاد زارا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت ارتباط تنگاتنگ معاونان فرهنگی با استادان تصریح كرد و اظهار داشت: ضروری می باشد بانك اطلاعات دقیقی از تمامی استادان دانشگاه گردآوری و شناسنامه دقیقی هم از عملكرد آن ها داشته باشیم.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، فرهاد رهبر در اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای جامع دانشگاه آزاد اسلامی كه به میزبانی واحد ارومیه برگزار شد، اظهار نمود: وظیفه دانشگاه ها تربیت كادر آینده نظام است كه دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی های اساسی برای رسیدن به این مهم دارد.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه ها باید برای تربیت نسل و كادر آینده تلاش كنند، خاطرنشان كرد: باید توجه داشته باشیم كه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی هنگام ورود و خروج و فارغ التحصیلی از دانشگاه، چه تفاوتی با هم دارند كه معاونت فرهنگی و دانشجویی مهمترین وظیفه را در این زمینه دارد.

با استادی كه شایستگی حضور در كلاس درس نداشته باشد، تعارف نداریم
وی با اشاره به اینكه امید و روحیه خدمتگزاری به مردم در كلاس های درس شكل می گیرد، تصریح كرد: نخستین شاخصه در این زمینه توجه به اساتید و كیفیت حضور و تدریس آنها در كلاس است. نخستین عنصر فرهنگی در دانشگاه ها نیروهای انسانی و استادان هستند. اگر فردی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی شایستگی حضور در كلاس های درس را نداشته باشد، بدون تعارف از حضور وی در كلاس های درس معذور می شویم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: كسی كه مقرر است در دانشگاه فعالیت كند، باید نگاه دانشگاهی و نه سیاسی داشته باشد، بر همین مبنا دانشگاه ها نیاز به بازسازی و تحول فرهنگی دارند. در كل كشور نیازمند تحول فرهنگی هستیم و دانشگاه ها مبدا و نقطه آغاز این تحول ها هستند.
رهبر همینطور با اشاره به اهمیت تشكل های دانشجویی اظهار داشت: حفظ و تعمیق روح اسلامیت دانشگاه، از خواسته های جدی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی است و بار اصلی این مسئولیت بر دوش بدنه دانشگاه یعنی دانشجویان بخصوص تشكل های دانشجویی با همكاری معاونت فرهنگی و دانشجویی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رهبر در انتها تصریح كرد: تشكل ها و كانون های فرهنگی دانشگاه ها باید به دور از سیاست زدگی، مسیر رشد و تعالی دانشگاه در ابعاد فرهنگی را میسر سازند.1397/05/21
13:31:21
5.0 / 5
4130
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است