استاندار مركزی خواهان بازگشت بكار رییس بركنار شده دانشگاه آزاد ساوه شد

استاندار مركزی خواهان بازگشت بكار رییس بركنار شده دانشگاه آزاد ساوه شد زارا: استاندار مركزی خواهان ابقا و بازگشت بكار رییس بركنار شده دانشگاه آزاد ساوه شد و بركناری وی را اقدامی احساسی دانست.


سیدعلی آقازاده كه با ارسال نامه ای خطاب به رییس دانشگاه آزاد اسلامی خواهان ابقا و بازگشت رییس بركنار شده دانشگاه آزاد ساوه شده است، در اینباره به خبرنگار ایسنا، منطقه مركزی، اظهار داشت: اقدامی كه درمورد رییس دانشگاه آزاد ساوه صورت گرفته چندان از روی صبر و حوصله یك مسئول نبوده و برخوردی احساسی است.
وی با تاكید بر اینكه بطور قطع هرگونه تملق و چاپلوسی محكوم و مذموم است، اضافه كرد: با عنایت به اینكه نصب تصاویر مسئولان ارشد دانشگاه آزاد با اندازه های بزرگ تر از عكس مسئولان ارشد كشور در چنین برنامه هایی در دانشگاه های آزاد دیگر استان ها و شهرهای كشور اتفاق می افتد، برخوردی اینگونه در قبال چنین اقدامی قابل قبول نیست و ما خواستار تجدید نظر در این تصمیم و ابقای رییس دانشگاه آزاد ساوه هستیم.
به گزارش زارا به نقل از ایسنا، در این نامه استاندار مركزی خطاب به "فرهاد رهبر" آمده است: احتراما، برپایه اطلاعات واصله، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به علت نصب تصاویر جنابعالی و ریاست محترم هیئت امنای آن دانشگاه در كنفرانس مطبوعاتی عزل گردیده است. هرچند ایشان اعلام نمودند كه استعفا داده اند، اما هیچ منطق آگاهی این مورد را نمی پذیرد.
اینكه تصاویر روسای دانشگاه آزاد در بعضی مناسبت های آن دانشگاه بزرگتر از تصاویر مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم نصب گردد، مبحث جدیدی نبوده و مسبوق به سابقه می باشد، هرچند این مورد خلاف عرف بوده اما در بعضی از نشست های مشابه آن دانشگاه در سطح كشور ملاحظه شده است.
مزید استحضار اینكه رییس بركنار شده یك شخصیت دانشگاهی و مورد تایید اكثریت مردم و مسئولان و دانشگاهیان در منطقه بوده و از سوابق علمی هم برخوردار می باشد.
ضمن تقدیر از موضع واقع بینانه جنابعالی در تقبیح روحیه تملق و تظاهر، خواهشمند است برای از بین بردن هر نوع ذهنیت و سوء برداشت و شائبه تسویه حساب غیر حرفه ای در شرایط موجود، دستور لازم درمورد ابقا و بازگشت به كار نامبرده را در جایگاه قبلی صادر فرموده تا نسبت به ایجاد امید و وحدت در جامعه اقدام موثری صورت گیرد.1397/04/22
23:53:43
5.0 / 5
4458
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است