تولید بیش از 1000 موقعیت شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در نخستین نمایشگاه كار

تولید بیش از 1000 موقعیت شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در نخستین نمایشگاه كار زارا: نخستین نمایشگاه كار ایران با حضور 70 شركت خصوصی و با در برداشتن بیش از 1000 موقعیت شغلی در محل همایش های بوستان گفتگو برگزار می گردد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام دبیرخانه ی این رویداد؛ «اولین نمایشگاه كار ایران» با بهره گیری از هشت دوره تجربه موفق این نمایشگاه در دانشگاه صنعتی شریف، طی روزهای3 الی 5 اسفندماه سال جاری در بوستان گفتگو برگزار خواهد نمود.
این نمایشگاه با حضور بیش از 200 شركت نمایشگاه، امكان تولید 3000 شغل را برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی، مدیریت و حسابداری فراهم خواهد آورد.
بنا بر این گزارش، نمایشگاه كار رویدادی است كه همه ساله با هدف تولید بستری برای تقابل مستقیم كارفرمایان و كارجویان، و در خیلی از نقاط جهان برگزار می گردد. در ایران هم نمایشگاه كار از سال 1390 با تلاش دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری می باشد و تا كنون طی هشت دوره، عملكردی موفق و جریانی پر استقبال از جانب كارفرمایان و كارجویان در نظر گرفته شده است.
هدف از برگزاری این نمایشگاه شكل گیری فرصتی است كه در خیلی از موارد حلقه گمشده ای برای سازمان ها یا متقاضیان كار به حساب می آید. كارفرمایان می توانند از این مجال برای جذب نیروهای مستعد و مناسب بهره ببرند و كارجویان هم با به كارگیری اصولی خاص شغل متناسب با توانمندی و استعدادهای خویش را بیابند.
علاقه مندان میتوانند جهت ثبت نام و كسب اطلاعات در مورد این رویداد ملی به آدرس؛iranjobfair.ir رجوع نمایند.1396/11/30
14:04:21
5.0 / 5
4916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است