شرایط استفاده از تخفیف خوابگاهی در دانشگاه علم و صنعت

شرایط استفاده از تخفیف خوابگاهی در دانشگاه علم و صنعت زارا: دانشگاه علم و صنعت شرایط اعمال تخفیف 10 درصدی در استفاده از خوابگاه های این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر این اساس و باتوجه به قانون صندوق رفاه دانشجویان درباب پرداخت نقدی اجاره بهای خوابگاه ها، دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علم و صنعت جهت پرداخت اجاره بها نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ می توانند به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس http: //bp.swf.ir مراجعه کنند.
دانشگاه علم و صنعت اعلام نموده است که در صورت عدم پرداخت اجاره بهای خوابگاه تا تاریخ اول دی ماه، ۱۰ درصد تخفیف اعمال شده برای روی مبالغ اجاره بها حذف می شود.
همین طور به دانشجویان این دانشگاه اعلام شده که نسبت به کنترل خوابگاه و شماره اتاق خود اقدام نمایند و در صورت وجود هرگونه مغایرت، جهت اصلاح، به واحد اسکان مدیریت خوابگاه ها مراجعه کنند.
دانشجویانی که تابحال موفق به ثبت درخواست در پرتال صندوق رفاه نشده اند، در اسرع وقت پرونده صندوق رفاه دانشگاه علم و صنعت را ایجاد نمایند و پس از ایجاد پرونده به کارشناس اسکان مدیریت امور خوابگاه ها اعلام نمایند تا بتوانند از تخفیف ۱۰ درصدی بهره مند شوند.
منبع:

1401/08/26
12:28:18
0.0 / 5
94
تگهای خبر: دانشگاه , صنعت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است