آغاز مراسم رسمی شروع سال تحصیلی دانشگاه ها

آغاز مراسم رسمی شروع سال تحصیلی دانشگاه ها به گزارش زارا مراسم نمادین شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از بامداد امروز با حضور رئیس جمهور و وزرای علوم و بهداشت در دانشگاه تهران شروع شد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران در این مراسم میزبان آیت الله رئیسی، رئیس جمهور و دو وزیر علوم و بهداشت به منظور برگزاری مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در تالار علامه امینی خواهد بود.
در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی، تعداد کمی از مسؤلان دو حوزه وزارت علوم و وزارت بهداشت، اساتید و دانشجویان دو دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران حاضر می شوند.
بر مبنای تاکید وزارت بهداشت، این برنامه با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با حضور تعداد کمی از افراد برگزار می گردد و روسای دو دانشگاه تهران وعلوم پزشکی تهران وزیر علوم و بهداشت، همچون سخنرانان این مراسم خواهند بود.
در مراسم سال جاری یک استاد به نمایندگی از اساتید دانشگاه ها و یک دانشجو هم به نمایندگی از دانشجویان کشور درحضور رئیس جمهور سخنرانی خواهند کرد که بعد از آن در انتها مراسم رئیس جمهور به ایراد سخنرانی می پردازد.
همینطور در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی، حدود ۲۶ نفر از کنکوری های برتر در وزارت خانه علوم و بهداشت و برترین های شاهد وایثارگر با حضور رئیس جمهور موردتقدیر قرار می گیرند.
سال قبل به سبب شیوع ویروس کرونا این برنامه به صورت مجازی در دانشگاه تهران برگزار شد، اما سال جاری رئیس جمهور به صورت حضوری در دانشگاه حضور پیدا می کند.1400/07/20
22:44:49
0.0 / 5
73
تگهای خبر: آموزش , برتر , بهداشت , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است