دانشگاه علم و صنعت به استقبال نو دانشجویان می رود

دانشگاه علم و صنعت به استقبال نو دانشجویان می رود به گزارش زارا معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت از برگزاری مراسم استقبال از نودانشجویان مقطع کارشناسی ورودی 1400 در این دانشگاه آگاهی داد اظهار داشت: این مراسم امروز با حضور تعداد کمی از دانشجویان انجام می شود.


دکتر عبدالمجید ارجمندی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: در سنوات گذشته، استقبال از دانشجویان بصورت حضوری انجام می گرفت و گاهی اردوهایی هم برای آشنایی دانشجویان با شرایط دانشگاه برگزار می شد، اما در دوران شیوع کووید-۱۹، این برنامه ها با تغییراتی همراه بود و گاهی تعداد آنها کم شد. دانشگاه علم و صنعت نیز باتوجه به شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا، قسمتی از این اقدامات را بصورت مجازی یا نیمه حضوری برگزار کرد.
وی افزود: با شروع سال تحصیلی جدید نیز، مراسم استقبال از نو دانشجویان، امروز دوشنبه ۱۹ مهر ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ با حضور هیأت رئیسه دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد و حدود ۵۰ تا ۶۰ نفر از دانشجویان بصورت رندوم انتخاب شده اند تا بصورت حضوری در مراسم شرکت نمایند. مابقی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علم و صنعت نیز که تعداد آنها نزدیک به ۹۵۰ نفر است، بصورت مجازی در مراسم شرکت می کنند.
دکتر ارجمندی اضافه کرد: در این مراسم، رییس دانشگاه، معاون دانشجویی، معاون فرهنگی، معاون آموزشی، نماینده نهاد رهبری و دیگران مدیران به سخنرانی خواهند پرداخت و همین طور برنامه های جالبی از قبیل مسابقه های علمی و فرهنگی برای دانشجویان انجام می شود. همین طور یکی از دانشجویان فارغ التحصیل دوره کارشناسی، در اقدامی نمادین، پرچم دانشگاه را به یک دانشجوی کارشناسی جدیدالورود تحویل خواهد داد تا دانشجویان جدید راه را ادامه دهند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت با اعلان اینکه در این مراسم خط مشی چند ساله دانشجویان از نظر آموزشی و فرهنگی برای آنها شرح داده می شود، اشاره کرد: علاوه بر مراسم امروز در ایام آتی، برنامه ای توسط مرکز مشاوره معاونت فرهنگی برای اولیاء دانشجویان برگزار می گردد و همه والدین به یک کارگاه حدودا دو ساعته مجازی دعوت می شوند و در این نشست موضوعات مختلف در رابطه با دانشجویان در مباحث آموزشی و روانی توسط مشاوران متخصص به والدین ارائه می شود.
دکتر ارجمندی در آخر اشاره کرد: یک هفته بعد از معارفه کلی دانشگاه، هر دانشکده بصورت مجزا توسط مدیریت فرهنگی اجتماعی دانشکده و با حضور هیات رئیسه، مدیران گروه دانشکده ها، برنامه تخصصی برای دانشجویان بصورت مجازی برگزار خواهدنمود.
منبع:

1400/07/20
10:54:47
0.0 / 5
77
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است