تسهیلات دانشگاه الزهرا برای تشویق دانشجویان استعداد درخشان

تسهیلات دانشگاه الزهرا برای تشویق دانشجویان استعداد درخشان به گزارش زارا دانشگاه الزهرا، در جهت سیاست های پشتیبانی از دانشجویان ممتاز خود و دانشجویان استعداد درخشان مورد تایید وزارت علوم، که در هریک از گرایش های دانشکده علوم ریاضی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با استفاده از سهمیه استعداد درخشان پذیرفته شوند، تسهیلات تشویقی در چارچوب طرح حمایتی دکتر مریم میرزاخانی اعطا می کند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بر این اساس، اداره پشتیبانی از استعدادهای درخشان دانشگاه الزهرا برای دانشجویان استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری(پذیرفته شده مطابق آئین نامه پذیریش بدون آزمون استعداد درخشان وزارت علوم) تسهیلات تشویقی در چارچوب یک طرح حمایتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ عرضه می دهد.
بدین ترتیب، دانشجویان ممتاز رتبه های ۱ تا ۵ هر ورودی از دانشگاه های سراسری سطح ۱ و ۲ مورد تایید وزارت علوم که از این طریق در هر یک از گرایش های دانشکده علوم ریاضی در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه الزهرا پذیرفته شوند، بعد از تایید در شورای استعداد درخشان دانشگاه، می توانند از تسهیلات زیر استفاده کنند.
بنا بر اعلام اداره پشتیبانی از استعدادهای درخشان دانشگاه الزهرا، دانشجویانی که موفق به دریافت این تسهیلات شوند، در طول تحصیل هم از حمایت های مرکز نوآوری و شکوفایی، مرکز کارآفرینی و شرکت در دوره های کارورزی دانشگاه جهت یافتن فرصت های شغلی آینده بهره مند خواهند شد.
تشویق های در نظر گرفته شده در این طرح در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به شرح ذیل است:
کمک هزینه تحصیلی در نظر گرفته شده برای دانشجویان کارشناسی ارشد در هر ترم ۱ میلیون تومان و برای مقطع دکتری هر ترم ۱.۵ میلیون تومان است.
در این طرح، دانشجویان کارشناسی ارشد مبلغ ۵ میلیون تومان و دانشجویان دکتری ۸ میلیون تومان کمک هزینه خرید لپ تاپ و تبلت دریافت می کنند.
همچنین، به هر کدام از این دانشجویان مبلغ ۱ میلیون تومان هزینه شرکت در همایش های ملی و بین المللی اعطا می شود.
اهدای جوایز به دانشجویان رتبه اول و دوم هر ورودی، در مقطع کارشناسی ارشد، بعد از ۴ ترم و در مقطع دکتری بعد از تصویب پروپزال، هر کدام به مبلغ ۱ میلیون تومان خواهد بود.
در "طرح حمایتی دکتر میرزاخانی" دانشگاه الزهرا، به دانشجویان کارشناسی ارشد مبلغ ۱۰ میلیون تومان و به دانشجویان دکتری ۱۵ میلیون تومان وام دانشجویی تحصیلی اعطا می شود.1400/04/29
22:51:39
0.0 / 5
64
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است