در بازدید دادستان كل كشور از گروه خودروسازی سایپا مطرح شد:

تقدیر دادستان كشور از مدیرعامل سایپا برای خروج پراید از خط تولید

تقدیر دادستان كشور از مدیرعامل سایپا برای خروج پراید از خط تولید به گزارش زارا دادستان کل کشور اظهار داشت: قوه قضائیه در امتداد تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تمام ظرفیت خود از صنایع و تولیدکنندگان داخلی حمایت و تا حالا توانسته مشکل 2هزار واحد صنعتی را حل کند.به گزارش تجاری مهر به نقل از سایپا نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در بازدید از گروه خودروسازی سایپا و کارهای توسعه ای که در این مجموعه انجام می شود، گفت: سایپا، مجموعه ای فعال و پویا است که می تواند با تاکید بر توان مهندسان و کارگران خود، بخش قابل توجهی از نیاز کشور به خودرو را پاسخ بدهد.
وی با اعلان اینکه بازدید از گروه خودروسازی سایپا در هفته قوه قضائیه با دو هدف انجام شد، اضافه کرد: اولین هدف بیان خسته نباشید به کارگران و مهندسان این مجموعه خودروساز است و دومین هدف آن شنیدن چالش هایی است که سایپا در مباحث حقوقی و قضائی دارد و از موانع تولید در این گروه است.
منتظری اشاره کرد: قوه قضائیه حامی تمام صنایع کشور است و برای رفع مشکلات و پشتیبانی از آنها از تمام ظرفیت های خود استفاده می نماید.
دادستان کل کشور با اشاره به این که در دو سال اخیر توانسته ایم مشکل بیش از دو هزار مرکز صنعتی را رفع نماییم و برای ادامه این روند آمادگی لازم را داریم، اشاره کرد: هر صنعت و تولیدی که می تواند به اقتصاد کشور کمک نماید، قوه قضائیه از آن حمایت می کند تا کارهای آن مجموعه روان و بدون مشکل شود.
وی اشاره کرد: امیدوارم در دولت سیزدهم که کمتر از دو ماه آتی فعالیت خودرا شروع می کند، سطح هماهنگی ها و همکاری ها بیشتر شود تا با سرعت بیشتری بتوان فضای تولید را تسهیل و مشکلات تولیدکنندگان را حل کرد.
منتظری اظهار داشت: در بازدیدی که از مجموعه سایپا داشتم از مدیرعامل این مجموعه خواستم که نسبت به ارتقا سطح استانداردهای موجود و ایمن سازی خودرو ها تلاش بیشتری انجام دهند؛ چونکه توجه به این امر موجب می شود که مردم بیش از گذشته به صنعت خودروسازی کشورمان اعتماد کنند.
وی با اعلان اینکه صنعت خودرو باید به شکلی فعالیت کند که مردم نسبت به خودروی ایرانی هیچ گلایه و انتقادی نداشته باشند، اضافه کرد: انصافاً گروه خودروسازی سایپا نسبت به گذشته توسعه خوبی پیدا کرده است و این امر قابل تقدیر است.
دادستان کل کشور اظهار داشت: برای آنکه رشد و توسعه صنعت خودرو مضاعف شود سفارش می کنم که شرکت های خودروسازی سطح تعامل خودرا بالا برند تا بتوان به سمت خودکفایی رفت و تحریم های ظالمانه را بی اثر کرد و همین طور در صورت همکاری مشترک می توان رشد کیفی را در تولید خودرو های داخلی قبل از گذشته دید.
وی اظهار داشت: از مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تقدیر و تشکر می کنم که طی سالهای سخت تحریم توانست گروه خودروسازی سایپا را در راه رشد و توسعه قرار دهد و ضمن طراحی و تولید خودرو های جدید، خودروی پراید را از خط تولید این مجموعه حذف کند.
وی اضافه کرد: ایران با سخت ترین و ظالمانه ترین تحریم ها روبرو است و از سویی نمی توان به قول و وعده هایی که آنها در مذاکرات می دهند اعتماد کرد چونکه آنها به تعهدات خود پایبند نیستند پس تنها راه نجات اقتصاد کشور تکیه بر اقتصاد مقاومتی است و این امر زمانی حاصل می شود که صنایع کشور به ویژه صنعت خودرو با تاکید بر نیروی مهندسان جوان خود رشد کنند.


منبع:

1400/04/04
13:57:48
0.0 / 5
169
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است