مالی چی واسط حسابداران و كسب و كارها

مالی چی واسط حسابداران و كسب و كارها مالی چی یک استارت آپ تخصصی حوزه حسابداری است یا ملموس تر بخواهیم بگوییم اسنپ دنیای مالی و رابطی میان مشتریان شامل اشخاص و کسب و کارها و حسابداران به حساب می آید.به گزارش زارا به نقل از مهر، از زمان های قدیم تا همین امروز ضرب المثل های زیادی درباره حساب و کتاب داشته ایم؛ مثل اینکه "آدم خوش حساب شریک مال مردمه"، " آنرا که حساب پاک است از مصاحبه چه باک است"، "انبار رو آخر زمستون می شمارن" و… همین معلوم می کند اهمیت حساب و حسابداری و حسابرسی چقدر زیاد است. نه فقط کسب وکارهای بزرگ بلکه کسب وکارهای کوچک و هر شخصی نیاز دارند تا به درستی به حسابشان رسیدگی شود و به اصطلاح حساب چیزی از دستشان در نرود. این روزها به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه و افزایش بهره وری افراد و سازمان ها، برای هر نیازی سایت و اپلیکیشنی طراحی شده و امور در ارتباط با مسائل مالی و حسابداری هم از این قاعده مستثنی نیست. مالی چی یک استارت آپ تخصصی حوزه حسابداری است یا ملموس تر بخواهیم بگوییم اسنپ دنیای مالی و رابطی میان مشتریان شامل اشخاص و کسب و کارها و حسابداران به حساب می آید.
البته این نکته اهمیت بسیاری دارد که مالی چی علاوه بر عرضه خدمات مالی به آموزش حسابداری هم می پردازد.
مالی چی و دنیای فوتبال
علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی، سفیر برند مالی چی است و اگر وارد سایت شوید در صفحه اول تصویر او را می بینید. اما شاید بپرسید علیرضا حقیقی چه ربطی به مالی چی دارد؟ فوتبالیست ها به خاطر اعداد و ارقام بزرگ قراردادهایشان بیش تر از هر قشری با پیچیدگی های مالیاتی درگیرند و امکان دارد حتی ممنوع الخروج شوند؛ در این صورت مجموعه ای که در امور مالیاتی و حسابداری خبره است می تواند به آنها کمک نماید. این مورد از گستردگی فعالیتهای مالی چی هم حکایت دارد. از کسب وکارهای کوچک و بزرگ گرفته تا فوتبالیست و بازیگر و همه می توانند از خدمات مالی چی استفاده کنند و حساب امور مالی شان را به دست بگیرند.
مالی چی؛ اپلیکیشن حسابداری دو سویه
مسلماً تا پیش از این هم کسب وکارهایی وجود داشته اند که خدمات مالی و حسابداری عرضه می دادند؛ اما تفاوت مالی چی و آن چه متمایزش می کند این است که مالی چی یک اپ حسابداری دو سویه است. در واقع در دنیای حسابداری، شرکت ها و افرادی هستند که تقاضای دریافت خدمات حسابداری دارند و از سویی دیگر حسابدارانی هم هستند که می توانند به این متقاضیان خدمات عرضه کنند.
روند کار به این شکل است که حسابداران با ثبت نام در مالی چی و بعد از گذراندن دوره های تخصصی و تعیین سطح دانش و تجربه توسط متخصصین مالی چی، برای عرضه خدمات مالی و همکاری با افراد و کسب و کارها آماده می شوند. از طرفی هم اشخاص یا کسب وکارهایی که نیازمند خدمات مالی و حسابداری هستند درخواست خویش را ثبت می کنند و به وسیله سیستم این درخواست برای حسابداران حائز شرایط فرستاده می شود تا حسابداران در صورت تمایل درخواست را تایید کرده و کار را در زمان مشخص انجام داده و تحویل دهند.
ارائه همزمان خدمات و آموزش
مالی چی را میتوان به شکلی سوپراپلیکیشن دنیای حسابداری و مالی به حساب آورد. حسابداران هم آموزش می بینند و هم ویترینی برای عرضه خدمات خود و درآمدزایی دارند. محدودیتی هم وجود ندارد و حسابداران از سراسر کشور می توانند عضو مالی چی شوند. از آن طرف هم افرادی که به خدمات مالی و حسابداری نیاز دارند می توانند به راحتی در مالی چی فرد خبره و معتمدی را پیدا کنند تا با قیمتی معقول و منطقی کارشان صورت گیرد. حال که مقرر است قوانین مالیاتی دقیق تر و سخت تر از قبل اجرا شوند همه کسب و کارها از کوچک تا بزرگ به چنین اپلیکیشن جامعی نیاز پیدا خواهند کرد.
ارائه خدمات ۲۴ ساعته
اگر به هر علتی در استفاده از اپلیکیشن گرفتار مشکل شدید یا احتیاج به برقراری ارتباط با کارشناسان داشتید از راه تلفن گویای ۱۴۰۸ می توانید ۲۴ ساعته خدمات موردنظرتان را دریافت کنید. علاوه بر اپلیکیشن، استارت آپ مالی چی یک سایت به نشانی malichii.com هم دارد و خدمات آن به صورت آنلاین و غیرحضوری عرضه می شود.
Malichi
در نهایت باید تاکید نماییم که مالی چی بستری امن و مطمئن برای انجام خدمات مالی و حسابداری برای همه کسب وکارهاست؛

اما این مساله برای کسب وکارهای کوچک اهمیت دوچندان پیدا می کند. کسب وکارهای کوچک و نوپا معمولاً توان جذب حسابدار متخصص و خبره برای انجام امور مالی خویش را ندارند، به همین خاطر امکان دارد اهمیت این مسئله را نادیده بگیرند و با مشکلاتی مواجه شوند. مالی چی با حسابداران سطح بندی شده و آموزش دیده ای که دارد به این کسب و کارها کمک می نماید تا در کمترین زمان و با هزینه ای معقول خدمات مالی، حسابداری و مالیاتی موردنظر خویش را دریافت نمایند. مالی چی هم مسائل مالی شما را حل می کند و هم سطح آگاهی شما را در این حوزه بالا می برد تا خودتان هم بتوانید تا حدودی به امور مالی تان رسیدگی کنید و در این حوزه بی خبر نباشید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/03/18
13:39:48
0.0 / 5
336
تگهای خبر: آموزش , برند , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است