معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس عنوان كرد

افزایش امید، نشاط و سرمایه اجتماعی، با اهمیت ترین مطالبه دانشگاهیان از رئیس جمهور آینده

افزایش امید، نشاط و سرمایه اجتماعی، با اهمیت ترین مطالبه دانشگاهیان از رئیس جمهور آینده معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در خصوص وظایف دولت آتی در مقابل دانشگاهیان اظهار داشت: دولت آینده به میزانی که بتواند در  بسیج منابع و امکانات موفق شود، خواهد توانست خیلی از مشکلات را حل و فصل کند. دولت آینده از سویی باید اعتماد جوانان و نسل دانشگاهی را جلب نماید و  از طرف دیگر باید برای ساماندهی مداوم و ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی به گروه های مختلف جامعه اقدام مناسب کند. در این چارچوب بنظر می رسد افزایش امید و نشاط و سرمایه اجتماعی در کشور، با اهمیت ترین مطالبه و انتظار دانشگاهیان از رئیس جمهوری آتی باشد.


دکتر مسعود رضایی در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با تشکل های دانشجویی اظهار نمود: تشکل های اسلامی سیاسی در دانشگاه تربیت مدرس بعنوان دانشگاه تحصیلات تکمیلی بیشتر روی بررسی عالمانه مشکلات کشور و چگونگی یافتن چاره برای آنها متمرکز هستند.
وی افزود: سیاست و سفارش کلی دانشگاه تربیت مدرس به تشکل ها در این دانشگاه، همیشه پرهیز از دید جناحی و سیاسی و پیگیری دانشگاهی مسائل و کشف چاره برای مشکلات حکمرانی در کشور بوده است.
دکتر رضایی در حوزه برنامه تشکل های دانشگاه تربیت مدرس برای انتخابات پیش رو اضافه کرد: برنامه های انتخاباتی تشکل ها عمدتاً روی بررسی برنامه های نامزدهای انتخاباتی متمرکز است که البته بنظر می رسد شرایط موجود کشور بواسطه کرونا و نبودن دانشجویان در دانشگاه مانع از انجام برنامه هایی باکیفیت گذشته باشد.
وی با اعلان اینکه نحوه ترغیب جامعه و دانشگاهیان برای حضور در انتخابات ابعاد مختلفی دارد، اشاره کرد: در هر حال نسل جدید دانشگاهی دارای نگرش های خاص خود است. دانشگاهیان در صورتیکه احساس کنند، نماینده یا نمایندگانی می توانند منافع آنان را آنگونه که باید پیگیری کنند به سمت آنها متمایل می شوند و در صورتیکه از سلایق این نسل در میان نامزدها احساس نکنند، مطابق با تحلیل خود رفتار خواهند کرد.
معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در آخر اشاره کرد: جامعه دانشگاهی، جامعه ای متکثر اما در عین حال دارای یک منطق محاسبه گر است. بر این اساس بخش قابل توجهی از رای دهندگان دانشگاهی فقط برنامه ها و تیم های حرفه ای نامزدها را رصد می کنند. بر این اساس، اگر جامعه دانشگاهی، رئیس جمهوری آتی را کاتالیزور تحقق آرمان های دانشگاهی خود ارزیابی کنند پشتیبانی قاطعی ارائه خواهند داد و در غیر این صورت ممکنست استقبال آنان آنگونه که انتظار می رود، نباشد.1400/03/16
16:06:03
0.0 / 5
189
تگهای خبر: ارز , خدمات , دانشگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است