اعلام جزییات ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشكی

اعلام جزییات ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشكی ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور جهت نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 از پنجم اردیبهشت ماه جاری شروع می شود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعال شد بر این اساس متقاضیان می توانند نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان برمبنای بازه های زمانی اقدام نمایند.
برمبنای جدول زمانبندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم از روز یکشنبه ۵ اردیبهشت شروع می شود و تا پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد.
همین طور شنبه ۸ تا سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ نیز زمان بارگذاری مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه های علوم پزشکی مبداء و ویرایش توسط دانشجو اعلام شده است و رسیدگی و نتیجه توسط دانشگاه مبداء نیز از روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه تا شنبه ۱۹ تیر سال جاری اعلام می شود.
بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو از روز یکشنبه ۲۰ تا پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ صورت می گیرد و در نهایت نتیجه توسط دانشگاه مقصد در بازه زمانی شنبه ۲ مرداد تا یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ اعلام می شود.
همین طور باتوجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، تصمیم گیری درباب انتقال این دسته از دانشجویان طبق روال سنوات گذشته در کمیسیون موارد خاص انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D.) در روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ صورت خواهد گرفت.1400/01/25
11:58:00
0.0 / 5
314
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است